Anne, babanın ayrı olması?

Benim sevdiğim bir kız var çok seviyorum gerçekten öyle böyle değil fakat anne babası ayrı bu konu hakkında babam "ileride sıkıntı yaratır oğlum !" Diyor ama ben çok kararsızım ne gibi sıkıntılar yaratabilir yardımcı olabilir misiniz? İleride evlilikte sıkıntı yaratır mı bana?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• benimde sevgilimin anne ve babası ayrı bence pek sorun olmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntılı aılelerın cocukları sıkıntılı ınsanlarla olur. duygusal olarak pıskolojık olarak manevi olarak. aıleden alamadiği sevgıyı maneviyatı hep baska yerlerde arar. zamanında cok hata yapmıs olma ıhtımalı vardır. yok oyle degılse gecmısı. sana ana dıye baba dıye sarılır. kendı aılesı o duruma dusmesın dıye 4 el sarılır. . yok oylede degılse. cabuk pes eder. cabuk yıpranır. kaldıramaz. nasıl bırı oldugunu sen bılırsın. ıyı tanı. yasıcaklarını bıl. tecrubeyle sabıttır. ınsanlar değişir.

0|1
    0|0
    • Daha önceden eniştesi zorla ters ilişkiye girmiş hayatında ilk defa benimle çıktığı için bana anlattı babasıda küçükken terketmiş ama dindar bir kız ben güveniyorum gizlisi saklısı yoktur benden ama kararsızım

• valla güzel kardesım bu işi aşk cözer. sen kalbini dinle. zamana bırak.

• Eyvallah sağolasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• babana bende sormak isterim ne gibi sıkıntılar yaratabilir. babası alkolik mi ne? akşam evinizi mi basar?

0|0
    0|0
  • kötü bir durum. sıkıntı yaratacağını sanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...