Hayatınızda, "Ben O'na kefilim." diyebileceğiniz birileri var mı?

Bilirsiniz, bu zamanda birine güvenmek çok çok zordur. Sizin kefil olabileceğiniz biri var mı peki?

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben ona kefilim diyebileceğim 5-6 kişi çıkar. ama her kişiye her konuda güvenemem. mesela abime hırsızlık yapmayacağı konusunda kefil olurum. yanına 1 poşet dolusu elmas koy ellemez bile o kadar eminim. mesela bir dostuma bu kişi seni 1 gün boyunca yatmadan uyumadan koruycak diye kefil olsam yapacağınada kendim kadar eminim. ama en çok ta kendime kefilim. ne milletin anasında, bacısında gözüm var ne parasında pulunda. bana deseler ki bu benim kardeşimdir ben ölmeye gidiyorum bundan sonra sana emanettir. bir kere bile yan gözle bakmam, bakamam. banada kefil olacak en az 20 kişi bulabilirim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet var 😊 gözüm kapalı arkamı dönebileceğim insanlar da var, arkamı döndüğümde arkamdan kuyumu kazanlarda
    Kuyumu kazan insanlar daha fazla çünkü dürüst karakterli insan sayısı parmak ile sayacak kadar az 😉

1|0
    0|0
  • yoktur

1|0
    0|0
  • var. hatta benden çok annem bile kefil olur ona o kadar güvenilir. :D

1|0
    0|0
  • Yok. Çünkü kimseye güvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Kendime bile kefil olmam

1|0
    0|0
  • dayım

1|0
    0|0
  • kendime bile kefil olamıyorum. hayat sürprizlerle dolu

1|0
    0|0
  • Tüm saf kan Türk ırkdaşlarım. 300 milyondan fazla yani.

1|0
    0|0
  • Bir elin parmak sayısı kadar

1|0
    0|0
  • ne konudaa mesela her konuda kefil olabileceğim tekbir kişi var oda kendim

1|0
    0|0
  • Yooook

1|0
    0|0
  • Vardır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır, yok. Kimseye hiçbir konuda kefil olmam ben. Nerden ne çıkacak belli olmaz kendi kendime kazık atamam

1|0
    0|0
  • Varrr

1|0
    0|0
  • Var evet

1|0
    0|0
  • Hic kimseye kefil olmayin insan beser bir gun sasar kendinize bile cok guvenmeyin hep tetikte olmak olasi kazik yemelere engel olur

1|0
    0|0
  • Hayır yık. Kendime de kefil olamam

1|0
    0|0
  • Ailem sadece

1|0
    0|0
  • Vardır

1|0
    0|0
  • sadece iki kişi