Stajyer ehliyet dedikleri şey?

arkadaşlar bu stajyer ehliyet dedikleri şey tam olarak nasıl olucak ya. 2 sene boyunca sürücünün yanında usta biirisimi olacak yani. her istediğimde ben illa o usta ilemi cıkıcam dışarı anlayamadım bu olayı ben ya. tam olarak ne yani bu. konu ile ilgili bir bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi ya.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır sürücünün yanında birinin olması gerekmiyor. Sadece trafik kurallarına normal sürücülere göre 4838392 kat daha fazla dikkat etmelisin. Hız sınırlarını aşmamalısın, radara yakalanmamalısın, kaza yapmamaya dikkat etmelisin ve asla alkollü araç kullanmamalısın. Sınırları var tam hatırlamıyorum ama bu şekilde

0|0
    0|0
    • Tamamdır cok tesekkur ederim..

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sordum onları normal oluyormuş herşey ehliyetin bile sadece sistem de stajyer gözüküyormuş 2 yıl stajyer oluyon ceza falan sınırı var iki yıl boyunca Ada'm akıllı sürersen sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır yaw kim uğraşcak sizle o kdr :D sanırım bir etiket olur cam da ya da ehliyette bir ibare.. incelemedim tamamen tahmin.

0|0
    0|0
    • çok güzel tahmin yürütmüşsün valla :D helal sana

Erkekler Ne Diyor 3

• Oyle bir sacmalik yok

0|0
    0|0
    • nasıl olacak peki ya bu iş. ben pek anlayamadım

• Hayır kimse olmayacak yanında belli bir ceza puanı var onu doldurursan bir daha ehliyet almaya yolluyorlar.

0|0
    0|0
    • ha anladım şimdi. bende korktum ya her defasında yanımda birisimi olucak diye

• Tek çıkabiliyorsun merak etme.

• anladım teşekkürler ya bilgi için aydınlattın valla beni

• 2 yil boyunca ceza almayacaksin ve uzun yola cikarken yaninda 5 yillik ehliyetli birisi olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...