Yardımcı olandan Allah razı olsun :) ?

uzun zmandır hoşlandığım son aylarda hoşlantınında ötesine geçen bir kız var. tanımıyor beni. önce sahte bir hesap açıp bununla duygularımı paylaştım.1 ay kadar mesajlaştık. kim olduğumu bilmeden. sonra engel yedim :) başka bir hesaptan tekrar mesaj atıp yüzyüze görşmek istedim 1 hafta msjlaşıp tekrar ismimi sordu gene engellerim diye. dayanamadım söyledim. instngramdan gerçek hesabımı takip etti ve son günlerde kendi hesabımdan konuşuyoruz. herşeyimi biliyor artık. yarında görüşeceğiz ilk kez yüzyüze. şimdi bana nasıl yapmam gerektiği konusunda yardımdır tavsiyededir neler önerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Gayet doğal davran nasılsan öyle ol eglenceli ol direk sorunlarını anlatma kıza daha ne olsun :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) ciddimi olayım eğlencelimi? ikisinide iyi beceriririm :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kendin gibi davranman yeterli =)
    O kadar konuştuysanız internetten, susup kalan tiplerden değilsindir demekki. Ortak noktalarınızı biliyorsan, o konular üzerinden sohbet edebilirsiniz biraz, biraz birbirinizden bahsedersiniz falan derken zaten baya vakit geçer.
    Doğaçlama candır, doğaçlama yap kardeşim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hadi kızlar bir el atın bu konuya.

0|0
    0|0
  • Bekarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...