merhabalar ben engelli olduğum için insanlarla iletişimi mi eksik yaşıyorum bunu nasıl iyi hale getirebilirim...

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin yapmanı gerektiren birşey yok bırak onlar sana yaklaşsın arkadaşlık fiziksel değil manevi bir olgudur sen cizgini hiç bozma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• engel derken?

0|0
    0|0
    • ayaklarımda bir problem var

• benim konuşamayan bir akrabam var. ufakken geçirdiği rahatsızlık tan dolayı.. adam şimdi lisanslı futbolcu.. beraber girmediğimiz ortam yok. konuşamadığı engel olmadığı gibi seninde ayaklarında ki problem sorun olmamalı.. sorunu herzeman çevrendeki insanlar yaratır.. bu yuzden çevrene dikkat etmelisin. seni seven arkadasların sana herşkilde destek olacak ve bunu unutturacak sonrasında gerisi hikaye olacak.. sen yeterki bunu kafana takma. yürürken dışarıda abez göründüğünü düşünürsen derhal bu düşünceyi sil at kafandan.. negatif düşünen insanlar senden daha özürlü çünki onların sorunu beyinde.. kal sağlıcakla

• teşekkür ederim düşüncelerim için bana çok büyük bir şekilde moral verdiniz

• Senin gibi kardeslerimin herzaman benim yanimda yeri vardir.

0|0
    0|0
  • engelin ne konuda peki

0|0
    0|0
  • engelin ne acaba

0|0
    0|0
  • üzülmea bea güzel düşün güzel yaşa ölümlü dünya hangi insan kusursuz ki gizem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen de herkes gibisin.. özgüvenli ol... kendine gücven tamamdır... engelini sorabilir miyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...