Sırf birini kürt diye dışlamak hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben insanların barıştan tarafa olmarını istiyorum asla ırk ayrımı yapmam ırk ayrımı yapan insanları namazında niyazındada olsa kötü bir insan olarak görüyorum.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• kürtlüğün pkk demek olmadığını anlamayacak kadar geri kafalı insancıkların yaptığı eylem. onlarca kürt arkadasım komşum var Atatürk'e bayılan, misafirperver bazı Türklerden daha insan ama dışlanmak için sadece kürt olduğunun bilinmesi yetiyo fikirleri sorulmadan neyi savundukları bilinmeden küçümseniyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğru değil bu yapılan ayıp. İnsanlar ırkını kendisi seçmez ama onurlu olmak namuslu olmak ırka özgü birşey değil kendi ellerinde.

0|0
    0|0
  • k*rtleri sevmem ve dışlarım. Irkçıyım. Türk olmayan herkese karşıyım. k*rtlerde kimseyi faşistlikle suçlayamaz.%90'ı pkklı terörist olan bir etnik döküntünün Türkiye isimli ülkede Türklere faşist demesi ve ara sokaklarda ahkam kesmesi olacak birşey değil.

0|0
    0|0
    • %10 luk kısım ne olacak neden kimse iyi insanları düşünmüyor? Senin etnik kökenin nasıl türkse onlarında kürt olmaya hakkı var dışlanmaması gereken güzelr insanlar tanıyorum. Neden Bütün yabancı ülkelerde barbar türkler olarak anılıyoruz biliyormusun? geçmişimiz yüzünden

• sizin gibi egoist insanlar yüzünden

• Sevmiyorum, dışlıyorum. %90 ı terörist ve terörist destekçisi.

Namazında niyazından insanları da sevmem. Riyakarlıklarından tiksiniyorum bu iki grubun. Bu tarz insanların üstüne kusmak istiyorum.

0|0
    0|0
    • %10 luk kısmından ne istiyorsun benim tanıdığım bütün kürtler bu zamanana kadar ki melek gibi insanlardı.

• faşistleri bile dışlamıyorum kürtleri hiç dışlamam

0|0
    0|0
  • Kürt olan birini.. Sirf kürt diye dislayani gormedim. Onlar kendilerini bizden dislayana kadar..

0|0
    0|0
  • Hayatta iki şeyden nefret ederim Kadın
    1 irkcilik
    2 zenciler
    😐😐

0|0
    0|0
  • Kürdün en iyi hali ölü halidir.

0|0
    0|0
    • neden sevmiyorsun kürtleri? pkk lı ve hdpli olmarı dışında başka bir neden söyle?

• Sirf bir kuduz kopegi insana saldira bilir diye dislamakla ayni sey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen oyle bir suru Kürt arkadasim oldu pkk ve hdp'li olmadiktan sonra onemi yok asla tanimadan onyargici olmam. Irk, din vs..

1|0
    0|0
  • Namazında niyazında olan bir insanın neden ırk ayrımı yaptığını ben de anlamıyorum. Madem bu kadar dindarsın o zaman yüce kitamızda birlik olun ve kardeş olun çağrısı varken neden bir milleti yok sayarsın ki.. Ama şöyle bir şey var, pkk yanlısı olmayacak. Pkk yanlısı olmak ayrı, kürt olmak ayrı. Pkkyı savunmayan, pkkya karşı olan her kürt benim kardeşimdir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...