Kurdistan kurulsada ulkelerine gitseler dediginiz oluyor mu hic?

Abi sevmiyorum ya dusunceleri bana ters yanls anlamayin benim sadece dusuncem bu etrafimda olmalarindan hoslanmiyorum etraflarinda da durmuyorum tabi kürt var birde modern kürt var :)

Güncellemeler:
Kurdistan kurulsada ulkelerine gitseler dediginiz oluyor mu hic?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülke parçalanamaz!

2|0
    0|0
    • Peki parçalansa, Kürdistan kurulsa, silahlar sussa, Şehit haberleri gelmese kötü mü olur?

• Parçalandıği zaman da aynısını yapacaklar bu köpekler susmaz. O it hapiste beslendiği sürece bu sefer de onu çıkarın diye bombalarlar

• Iste bu yuzden refaha kavusamyrz

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden oluyordu. Çünkü dar kafalıydım. Sanki onların hepsiteroristmis gibi davrandım.

Ancak her kürt terorit değildir. 11 yılım doğuda geçince çok iyi anladım. İnsanoğlu içinde de çürükler vardır. Fakat bu çürükleri ya temizleyecez ya da kazanmaya çalışacaz.

90lardaki bazı şerefsiz siyasetçiler kürtler ile pkk'yı eş tutup onları da öldürttü. Bu yüzdende bitecek olan PKK bu nainler yüzünden bitmedi. Eğer bir kurdistan da kurulursa Sözde Ermeni Soykırımının yerini Kürt Soykırımı alacak ki maselef bu yapıldı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arada düşünüyorum ben de , belki bu karmaşadan kurtulur ve daha rahat yaşayabiliriz, çünkü Türkiyede yaşamak zaten zor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ülkelerindeler zaten kanka :D

0|1
    0|0
    • ;) haklisin ulke onlarin ulkesi oldu biz yabanciyiz

• ülke hepimizin ülkesi allah aşkına yüzyıllardır birlikte yaşıyoruz mülteci muamelesi yapmayın kürtlere :) adamlar kendi dilleriyle yaşamak istiyor bunda ne var ya ayıptır ki buna engel olunsun :)

• Gitsinler Irak'ın o bölgesel yönetiminde kursunlar. Yani bende kurmalarını isterim. En azından nerede oldukları belli olur. Gidip bombalar çıkar gelirsin. Böyle nerde oldukları bile belli değil farelerin (:

0|0
    0|0
  • Onlar pasta bölüp bile paylaştıramazlar.

0|0
    0|0
  • Aynen ırakda kursunlarda ülkemden gitsin hainler bunlar yüzünden gelişemiyor ülke zaten birde yan sanayileri daha beterleri suriyeliler çıktı.

0|0
    0|0
  • Bazen araya bir set çeksekte kendi başlarını yeseler diye soylendiğim oluyor

0|0
    0|0
  • k*rdistan var zaten ama yine gitmiyorlar gitseler iraki da suriyeyide alirlar zaten kurdistanda10 milion k*tt yaşiyor. Yani Bunlar mahalesef asla gitmezler

0|0
    0|0
    • Kurtulamadik gitti

• Bende ayni dusuncedeyim

• erkeklerini ülkeden atacan karilarindanda türk cocuklari yapaçan

• Var işte Kuzey Irak'ta. Ama hiç duydun mu oraya Türkiye'den göç eden birilerini?

0|0
    0|0
  • Bizde toprak namustur bro, Ya bu namusa hepberaber sahip çıkarız, ya da göz diken tarafın a... koyarız

0|0
    0|0
  • var zaten ırak kürdistanı var yakında bağımsız olur

0|0
    0|0
  • Kimse bir yere gitmez toprak verdiğimizle kalırız. Gitselerde Kürt'lere yar olmaz İsrail ellerinden alır

0|0
    0|0
  • Kürdistan diye bir şery yok. Kurulmayacakta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...