Siz olsanız böyle bir anneye anne der miydiniz?

Düşünün sene 1940lı yıllar bir kadın var eşi ile çok mutlular 3 tanede çocukları var 1,4 ve 5 yaşlarında kız. Bir gün evlerine misafir geliyor gelen kişi de eşinin asker arkadaşı gel zaman git zaman bu kadın eşinin arkadaşıyla eşini aldatıyor iş daha ileri safhalara geliyor kadın çocuklarını bırakıp o adamla kaçıyor eşi de kahrından kendini kumara veriyor 1 yaşındaki bebegi de bir aileye evlatlık veriyor aradan çok geçmeden de vefat ediyor 2 çocuk ortada kalıyor çocukları konu komşu büyütüyor cocuklar kardeşini aradan seneler geçtikten sonra buluyor ama kardeş kabullenmiyor görüşmüyor sonra da izini kaybettiriyor.. Bu iki kardeş müge anlıya çıksa kardeşlerini bulabilir mi?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Özet geç insan okuyacak

0|0
    0|0
  • Bulabilir üzüldüm gece gece ya :(

0|0
    0|0
    • Babaannem o kardeşlerden biri maalesef arıyorlar ama bulamıyorlar teyzemi

• Hiç sorma ya babaannem annesiyle ölene kadar görüştü hiç kin gütmeden o adamdan kardeşleri de oldu annelerinin o nlarla da görüşüyor ne bileyim ya ben olsam annemle de o adamın çocuklarınla da görüşmezdim

• Nede olsa öyle ya da böyle anne dünyanın en hassas ismidir allah kimsenin başına vermesin. .. Kadın zaten babasız kalmış annesiz olmayida istememistir kötü düşünme

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulur bulmaya ama gorusmek istemiyorsa huzursuz etmekten baska bir ise yaramaz. Tas basin bagriniza birakin rahatini bozmayin. Ona da kolay degildir muhakkak

0|0
    0|0
    • Ya kadının eşi miras verin görüştüreyim diyormuş kadın belki eşinden dolayı görüşemiyor çok soru işaretleri var yani

• Adam belki de ölmüştür teyzemin izini bulduklarında öyle demiş belki ölmüştür aradan 35 40 sene geçmiş telefonla konuşmuşlar bir kere onda da öyle demiş müge anlıya çıksalar şıp diye bulurlar belki de ekrana çıkmaya çekiniyorlar biraz

• Cikip bulsunlar o zaman. Zaten gelmisler 70 li 80 li yaslara. Muge anli 1 gunde bulur onu. En azindan iclernde kalmaz

Yükleniyor...