Netten Tanistiklarinizin Kacta Kacı Düzgün Çıktı?

Benim 10 da 2 si sanirim.. Bu da ilk anlardan kendini ele verenler haric bir oran.

0|1
13|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Neden ise hepsi.

1|0
    0|0
  • hepsi :D

1|0
    0|0
  • Netteo kadar kişiyle tanışmadım

1|0
    0|0
  • yüzde 0 ı

1|0
    0|0
  • Hiçbiri

1|0
    0|0
  • Hiç tanışmadım.

1|0
    0|0
  • 10 da 2 çok iyi bir oran ;-) :-)
    Sivil hayatta binde 1 iyi insana rastkarken (onda da şansın varsa :S ) senin durum super yani ;-)
    (Ama cidden beninde düzgün insanlar çıktı karşıma... bir insan dürüst ise sivilde de dürüsttür sanalda da ... NET. ;-)

0|0
    0|0
    • Bazi erkekler bu orani gorunce sendedir sorun diyor Kadinlarin isi daha zor etrafini niyeti belirsizler sariyo kullanmak maksatli.. Bu oran iyimser bile evt ,) aynen durust heryerde durusttur Karakter sonucta İnsan yalan konusarak ilk kendine ihanet eder.. Ve komplekssiz olmali nedir ki Egriysen egrisin huyunda ekaik varsa vardir hataliysan hatalisindir Kabul edebilmeli

• Ben burada 4 yıldır varım ne bir kimseye terbiyesizlik yaptım nede kimseye bişey yaptım... Allah korusun. ... Ben Allah tan korkarım yanlış yapmaktan yani... Kuldan da utanirim yanlişlikla kötü bir şey yaparsam diye... :(
      Evet siz hatun kişilerinin işi sanalda değil her yönden zor :/
      Sizin tek avantajınız ne biliyor musunuz?
      #ANNE olmak :) ♥ O herşeye değer be arkadaşım ;-) :-) ♥

• bir taneeee

1|0
    0|0
  • Ben burdan kimseyle tanışmadım ki ne bileyim.

1|0
    0|0
  • 10 dan 3 ü

1|0
    0|0
  • Tanışmak üçün fazla seçici olmamışsın snlaşılan çok düzgün kişikerinde denk gelme ihtimali var
    Het konuştuğunu tanışmak saymadım tabi uzun süre konuşmak veya yüzyüze görüşmek önrmli olan bu otan bende çok uüksek

1|0
    0|0
    • Bu ortamdan pek biriyle tanismadim Burdakilerin genel profilini Fikirlerini gorebiliyorsun Ben face de ortak takildigm sayfalardan tanistiklarimdan birsey anlamadim Ortam bambaskaydi.. Yuzyuze gorusme hemen oalbilen birsey degil. Ne mutlu size oyleyse.))

• Aynen.. sanal diye yalan konusma ihtiyaci duymamali

• Ben tam tersi sanalda daha sade daha rahayit ve daha dürüst oluyorum yanımadığı birine karşı insan herşeyini rahat rahat anlatıyor 😊😊😊

• Kimse ile tanışmadım. :)

1|0
    0|0
  • Facebook'ta 186 bin kişik bir grubun adminiyim ve reeldeki kardeşlerimden daha çok değerli insanlarla tanıştım ama ağızıma sıcanlarda oldu tabi 10 üzerinden bir puan verirsek 6 kesinlikle.

1|0
    0|0
    • Facede bir donem sayfalarda cok takildim polisler Muhabbet sayfalari felan Admin bile oldum fakat Populer olmak icin Yalak a ola innsanlar cok gordu.. Geciciydi hersey.. Ne oyunlar oynandi.. sen oralarda Bu oranla mutlu olabildiyaen ne mutlu..

• çokta azı :)

1|0
    0|0
  • Bir kaçı düzgün çıktı.

1|0
    0|0
  • valla gerçek çıkanı ben hiç görmedim bu gün varlar yarın yoklar..

1|0
    0|0
  • Cok azi durust cikti. Yalan soyleyecek ne var anlamiom

1|0
    0|0
  • ben sayısız kişiyle tanıstım realdede görüsüryoruz süper insanlar

1|0
    0|0
  • Düzgün olsak ne oluyor ki. Itim serseriyim bundan sonra. Benim tanıdığım düzgün insanlar çıkıyor ama tanisinca onları da sapıtıyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • netten kımseyle tanısmadım tanıssamda kanki yaparım boş vakitlerimde konusmak için

1|0
    0|0
  • % 1 2 . d

0|0
    0|0
  • Düzgün olmayan insanlarla tanışmıyorum zaten.

Konuşma sırasında ya da öncesinde, yazılarını okuyorum. Kafama uymuyorsa, gönderiyorum.

0|0
    0|0
  • Duzgunlukten kastimiz nedir?

0|0
    0|0
  • Kisi kendi gibileri ceker tanidiklarimdan 10 dan 8 i insandi

0|0
    0|0
  • Duzgun degilse duzeltirim. ;)

0|0
    0|0
  • Hepsi hadi işine ve fahişe

0|0
    0|0
  • Senin gibi insanlar nadirdir arkadasim gerisi hikaye yalan dolan. 10 da 2 si bile fazla gibi sanki

0|0
    0|0
  • Henuz cikmadi

0|0
    0|0
  • Hepsi duzgun. Ya olaya kendinizden bakin sizde nettensiniz. Bu onyargi nedir.

0|0
    0|0
    • Yalan konusup kendilerini farkli anltanlari gordum diye yoksa On. yargiyla isim olsa orda burda gider insanlari tersler yererdim. Burda insan secmek daha kolay saglikli olabilir belki de bir dinem face de sayfalarda takilmistim Ne insanlar ne olaylara sahit oldum

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...