(Resimli) Beyler makyajdan nefret ediyoruz diyorsunuz, makyajlı kadinlarinda dibine düşüyorsunuz. Ne işsiniz?

Heleki böyle boya kutusunda yüzen kadınlara bayiliosunuz! Sonra birde dogaliktan bahsediyorsunuz. Pes diyorum.(Resimli) Beyler makyajdan nefret ediyoruz diyorsunuz, makyajlı kadinlarinda dibine düşüyorsunuz. Ne işsiniz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Makyaj candır belirginleştirir güzelleştirir ne nefreti onlar abaza nefret edenler :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende bunu soruyorum kaç kişiye halen mantıklı bir cevap bulamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kim demiş makyajdan nefret ediyoruz diye.
    ben etmiyorum.

Çirkinler özellikle yapmalı

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • ben makyaj yapan kadınları severim zaten

1|0
    0|0
  • mak yaj bu şekilde bir ustanın elinden geçerse tabiiki güzel olur ama bilmem siz ne anlıyorsunuz ağır makyajlardan hele o göz altına çektiğiniz kalen varya hiçmi zevk yok sizde her bir kalem sizi en az 5 yıl yaşlandırıyor ve itici geliyor ama siz özellikle türk kadınları ya da kızları inatla sürüyorsunuz bence sizde zevk yok ancak ben yinede sadelikten yanayım örneyin şu soruyu kendinize sorun öğle makyaj yapın (USTASINIMI BEĞENMEDİN) Selam ve dua ile kalın

0|0
    0|0
  • off be şu güzelliğe bak sanki makyajı picasso ya yaptırmış 3 cm boya var suratında

1|0
    0|0
  • Buna sen bile yürürsün

1|0
    0|0
  • He ne işsiniz... söyleyin bakalım; ne ayaksınız oluum siz

1|0
    0|0
  • Palavra çünkü.
    Kandırıldığımızı hissettiğimiz için doğal olun diyoruz, ama doğru makyaj her zaman güzel gösteriyor

0|0
    0|0
  • Bunun bir de yıkanmış hali yok mu?

0|0
    0|0
  • O yüzden "kadın dediğin doğal olacak doğal" diye hönkürmüyorum. Kadın dediğin bakımlı olur.

0|0
    0|0
  • bakımlı olsun dıyoz abartıyolar boyayla bakımı karıstırıyosunuz en buyuk sorunlarınızdan bırısı mesela ben pudra öpmek ıstemıyorum

0|0
    0|0
  • Yanlışın var.
    Karşı cinsi tanıyamamışsın sen.
    Az daha çaba sarfet.

0|0
    0|0
  • Sabah yine aynı yüze uyanmassam sıkıntı. Ben aşırı bu tür makyajları sevmiyorum başkasının düşüncesi beni bağlamaz

0|0
    0|0
  • Maymun gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bisey yok

0|0
    0|0
  • Zevkler tartısılmaz, boş konu...

0|0
    0|0
  • Çözüm basit , parmağına tükür ve kızın yüzüne sür. Hala seviyorsan senindir , sevmiyorsan sen makyajı sevmişsin gülüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• knk boşver sen onları şarjın bitiyo bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...