Kapat

Bir kıza birazcık fazla kilon var demem üzerine?

Lafın başından beri ora mı begenmiyorum burami begenmuyorum , gozlerim guzel degil cirkinim felan diyodu oyle olmamasina ragmen...
Bende kizim sende bir sorum bir kusur yok. Illa kendinde bir promlem ariyosan birazcik kilon var , ama oda problem ariyosan , yoksa iyisin dedim (yani iltifat ettim aslinda )

Bana dediki ben senin yamuk burnuna bisey diyormuyum ? Senin burnuna estetik sart , burnunla iki millet bir devlet gibisiniz (kabul guzel eslri :D ) dedi.
Şimdi takildim jaldim oylemi gercekten , estetiklikmi?

0|0
2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• İntikam almak için demistir bir kadına kilon var denir mi ya Şu an büyük ihtimalle diyet araştırıyodur

0|0
    0|0
    • Ya sen yinede bir bak bakalim dedigi gibi mi? Niye sirf burun dediki o zaman demekki var oyle bir durum gibime geliyo

• ya seni burun konusunda hassas olduğunu biliyodur veya laf atabilecegi tek yer burnundur

• Takma bu kadar da zaten herkesin herseyi mükemmel olamaz burnunla kabul etsinler seni de

• Hahaha:))) kaptan güldürdün yaa kız fena söylemiş cuk oturmuş:)))) hiç kadın milletinden anlamıyosun anlaşılan kendini senin yanında eleştirirken senden bekledigi senin onu övmen:))) sende kusurunu yüzüne vurunca tabi cinleri tepesine çıkmış ahah😂😄😄

0|0
    0|0
    • Sencede oyle mi? Estetiklik mi?)

• Bende karsiyim :) tesekkurler ) yapturacagimdan degilde sadece cok jotu durup durmadigini merak ettim

• Yok jotu durmuyo yapturma ahah😛

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...