Forex işine girdim yardım?

Merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlarımın tavsiyesi ve gördüğüm reklam sayesinde Forex işine girdim ve 300 Dolar ile başladım ilk oynadığımda baya şanslıydım ve Şu an 1.000 Dolara sahibim fakat analizleri sinyalleri ve bir çok şeyi varmış ben hiç bakmadım bunlara şimdi bana bunlarda rehberlik yapacak biri lazım kısa kısa acıklıcak forex şirketini aradım yardımcı oldular ama nedense çok resmi olduklarından pek anlamadım :D

Kaldıraç maldıraç :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zeytin bile dalda mevsiminden önce bitmezken sen 300e 1000 aldığını mı düşünüyorsun? Sence o dallarda gerçekten toplamalık dolar mı dolu?

0|0
    0|0
    • Anlamadım kardeş :D

• Sonucu yaz bakalım

• yazıyı güncellerim :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger piyasayi cok iyi takip etmiyorsan ve ekonomiden iyi anlamiyorsan sakin kaldiracli oynama tum parani kaybedersin. Internette bunu anlatan bir suru video ve yazi var. Oradan ilk once ogren bence.

0|0
    0|0
  • Forex'in kitaplarını görmüştüm kitapçıda

0|0
    0|0
    • evet var elimde ama dediğim gibi çok resmi ince ince sık sık dokuyup anlatmışlar onlarda sıkıyor ya

• baktım izledim ama çekiyim şu parayı bulaşmıyım mi acaba diye düşünüyorum yoksa katlarmıyım

• Kazandıysan tadında bırakacaksın zorlama :D

• Forex dövüz üzerine degil mi kardeşim?

0|0
    0|0
  • Riskli iş şeytanın bol olsun :)

0|0
    0|0
    • ilk oynarken rastgele oynadım ve katladım sonra arayıp kaldırac dediler bilmem ne dediler gitti kafa benim :D

• Bende bu şans varken hem parayı kaybederim hem borca girerim :)

• Sadece yatırdığını kaybediyorsun merak etme daha fazlasını almıyorlar :D

Yükleniyor...