s. a arkadaşlar. ben kimsenin kötülüğünü istemem. ne kokar ne bulaşırım. özel günleri atlamam. her yardım isteyene koşarım lakiiiiiinnnnn... ben darda olunca kötü durumda olunca hiç kimsenin bana ydım ettiği yok saf konumuna getiriliyorum sanırım. bu beni çok yıpratıyor bundan sonra nasıl davranmalıyım ve bu davranışımı farkedip değiştin sen yaaa diyen gevşeklere nasıl cevap vermeliyim nolur bir çare bıktım artık...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen iyi bir insan olduğun için birilerine yrdım ediyorsun. ama adam vefasızsa onu bir köşeye not alırsın. ne kavga edersin ne ona laf söylersin sadece çok yakınında bulundurma yeterli. sen değiştin demeleri doğal o onları karaktersizliği

1|1
    0|0
    • sence artık nasıl davranıyım ne önerirsin?

• çok sağol haklsn

En İyi Kız Görüşü

• Aleykumselam wrb canım. sen Allah rızası ıcın yap yardımlarını onalrdan da bırsey bekleme. halıs ıyılık budur. sadece gerektıgınde araya mesafe koymasını bıl tamammı. Allah muhakkak ecrını verecektır. degıstım sen yaa dıyen zaten ya cıkarcı bır tıptır ya nankordur oyle bırısıyle de ıletısımı keseceksın. ondan sana zarardan baska bırsey gelmez. tamammı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sessiz kal

1|0
    0|0
  • bir insanı 11 ay sırtında taşırsın 1 ay indirrirsin senden kötüsü olmaz yeni yeni büyüyorsun zamanla öğrenirsin :D

1|0
    0|0
    • öyle valla ayni cümleyi babam erkek kardeşine kızıp söyledi geçen gün bırak 11 ayı 40 küsür sene taşıyıp 1ay indirince bile nankörler oluyorr

• İstemediğin kişileri hayatından çıkarmak en güzeli çok temiz bir çözüm :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...