Bir erkeği nasıl döverim yarın kesinlikle yapıyorum bunu acil ve acil taktik verin?

Bana hiçbirşey yapmama rağmeb sırf eglence icin o... Dedi Yetti tekme tokat girişeceğim artık Allah ne verdiyse çünkü yarın konuşacağıma ve sinirime hakim olacağıma inanmıyorum şimdi benim boy 1.70 kilo 60 onunda kilo 65 boy 1.67 falan dövebilirmiyim sizce sakin değil sinirli ve saldırganım :D

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak arasına tekme at sonra etkisiz hale gelir ama bacağını yakalarsa bacak omza alır yatırır canın acır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kesin taktik veriyorum not al. Bacak arasına sağlam bir tekme geçir. Ondan sonra o yerde kıvranmaya başlar zaten, sende o esnada yüzüne çalış. Arada tekrar tekme at bacak arasına ki kendine gelmesin lanet şerefsiz. Öldüreceksin hepsini bunların. Acıma sonuna kadar vur böyle ellerin kanıyana kadar, tırnakla ısır çırmala böyle elinde kalsın derişi :D

0|0
    0|0
  • Onun gücünü ona karşı kullan klasik judo prensipleri iterse çek çekerse it onun gücüne kendi gücünü katarak ona karşı kullan bu arada ayağına takacağın ufak bir çelme onu yere sericektir

0|0
    0|0
  • Ayağınla ayağının üzerine basıp, diğer bacak diziyle bacak arasına vur, gerisi kolay

0|0
    0|0
  • dövemezsin bence ama ben bahsimi senin üzerine oynuyorum bro sana döversen haber et 10 papel kazancam

0|0
    0|0
  • Parçala kezoo :D

0|2
    0|0
  • Ilk kafa atacaksin buruna bak gerisi tekme tokat gir

0|0
    0|0
  • Ciddimisin bilmiyorum ama, kilo ve boyun ne olursa olsun, erkeklerin kasları bayanlara göre daha gelişmiş ve güçlüdür. Ayrıca şiddetle hiçbirşey çözemezsin. Uzak dur sende ondan.

0|0
    0|0
  • Ya ne taktiği. Atla direk saçına 😂

0|0
    0|0
  • Beklemediği bir anda ilk vuruşu yapacaksın. Mümkünse sert bir cisimle vur.
    Snra gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Para ile adam tut

0|1
    0|0
  • Yüzüne birtane bir anda geçirip kaç.

0|0
    0|0
  • Kasıklarına vur daha sonra eğilince de sırtına dirsek at yere yatsın gerisi sende

0|0
    0|0
  • Erkeğe şiddete hayır

0|0
    0|0
  • Allah kocana sabır versin diyorum

0|0
    0|0
  • bende hep o... diyorum kimse geri laf bile etmiyor

0|0
    0|0
  • Hastaneden yerini ayir