Resmen bizi dolandırmaya mı çalışıyorlar?

arkadaşlar evimizi satıyoruz. evin içi eski. bir tanıdık talip oldu. bizde evin tadilatı var gelin bakın dedik. yok biz alıcaz kesin dediler. kadın birkez görmüştü. aile şehir dışında şu an. oğulları burda. oğlumuz hemen tapuya gider dediler. hemen parayı aktarırız hesabınıza kimseye haber vermeyin dediler. bizde vermedik.

sonra ertesi gün oldu arayan yok. biz aradık. bizimde acelemiz var alıcaksanız alın diye. bir tanıdığımız var yarın haber verelim o sizi arasın onla iletişime geçin dediler. tamam dedik. meğer tanıdığı emlakçıymış biz yokken gelmişler bizi aramamışlar. evin masrafı var demiş. sonra 3 bin düşün diyolar. bizde en son 2 bin düştük. yarın kesin cevap verin biz ona göre başkalarına göstericez dedik.

bugünde o emlakçı akrabaları güya başka bir alıcıymış gibi arıyor çok komik. cia dan hemen buldum adamın adını tabi. ve evi internete koydum. adam ordan tekrar aradı başka bir alıcı gibi. bende başkasına söz verdik almazlarsa yarın tekrar arayın dedim hiç anlamamış gibi. evi arayan başkaları da oldu yarın onlarda gelicek. sanırım bunların planı o emlakçı akrabalarına evi daha ucuza aldırmak. yarın o akrabaları aradığında sizce adamı deşifre edip sizin gibi dolandırıcılara evimiz yok mu desem? yoksa fiyatı iyice arttırıp asla düşmeyiz mi desek? ne desek sizce? o adam yarın arıycak oyun yapıyolar bence şu an. inşallah şu diğer gelenlerden biri evi alır da onlara da kapak olur.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Parayı almadan tapuyu devretmeyinde aman diyim

0|0
    0|0
    • yok kardeş yaparmıyız öyle birşey Allah korusun

• Geçende okudum, ararsa bideha nah satarız size de kapat

0|0
    0|0
    • aradılar almıycaz diye. acaba diyorum o emlakçı akrabaları ile plan mı yaptılar. bakalım adam tekraar yarın ararsa. deşifre edip bozayım mı sence adamı. o adamın akrabaları olduğu kesin.

• tamamdır çok teşekkür ederim

• Rica ederiimm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...