Herkese musmutlu akşamlar👱😀 şimdi size bir soru.. Sevmek mi , sevilmek mi , yoksa evde cips biramı😅😅😅?

Herkese süperto bir aksam dilerim canikolarımin icleri.😅😍😜soru şu. Sevmek mi , sevilmek mi , yoksa evde cips biramı? Hangisi sizin için kıymetli. ?🙆

1|3
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek bu dünya da en güzel duygudur tarifi yoktur aklın fikrin hep ondadır. Ayrıyken yakınındayken de sürekli onu incitmemek kırmamak için davanırsın. Birde sevdiğinden eminsindir ama sevildiğini anlayamazsın hem sever hem sevilirsen zaten cifte kombo olur senden iyisi olmaz. Severek evlenilmeli severek her iş yapılmalı severek sevgiyle yapılan her şey güzeldir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevmek üzer sevilmek mutlu eder zinde tutar

2|0
    0|0
  • Valla onu bunu bilmemde sen olsaydın Şu an burda yanımda gider 8 smirnoff ıce 2 büyük boy ruffles alırdım gecerdik tv nin karsısına açardık gerard butler ve hilary swank'ın oynadıgı not seni seviyorum filmini bir elimde bira diğer elimde omuzların seninde bir elinde bira diğer elinde belim ohh mis ne sevmesi ne sevilmesi sevilen her zaman mutlu olur sevende her zaman acı çeker bence karşılıklı olmalı herşey ya sadece sevmek veya sadece sevilmek istemezdim ikiside olmalı ve tabiki bira ve cips :D:D

1|0
    0|0
    • Hahaha çok tatlısın. ... çok güzel anlattın. Karşılıklı olmalı bencede. sevmek sevilmek ikisi bir arada güzeldir. Tabiki birde sen😍😘😘😘😘😘😘

• Sevmek güzel ama sevilipte sevmek bambaşka bir duygu ayrı ayrı düşünemiyorum ben ikisini

1|0
    0|0
  • şarap şömine candır

1|0
    0|0
  • Severek bira içmek

1|0
    0|0
  • İkisi olmasa olmaz bu soruyu sormaktan vazgeçin pls.

1|0
    0|0
  • Biranın a q, ben kola istiyorum

1|0
    0|0
  • Sevmek sevilmek, sevdiginle bira ve cips :)

1|0
    0|0
  • sevilmek emme bu tipsizlikle zor

1|0
    0|0
  • sev olak mı

1|0
    0|0
  • Bence evde rakı balık 😅

1|0
    0|0
  • Vodka delisiyim
    Seceneklerde vodka olmayinca mecburen sevilmek secenegini seciyorum ve sectim :D

1|0
    0|0
  • sevilmek teyze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...