Zenginim diyebilmek icin gerken minimum para?

Arkadaslar zenginim diyebilmek icin ayda minimum ne kadar kazaniyir olmam gerekir. Veya minimum ne kadar servetim olmasi gerekir.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 5000+ lazim

0|0
    0|0
    • 5000 tl cok az bir para iyi bir ve araba alamazsin. Cocuklarini ozel okuka yollayamazsin vs vs anca kiti kitina yasarsin.

• Ne alaka benim babam 5000 tl aliyor ben baska sehirde ozelde okuyorum evim arabam var rahatim

• Benim Şu an oturdugum ev 3 trilyon degerinde 5000tl alan adam hayati boyunca calissa bu wvi alamaz. Evin araban olmasi yetmez iyi evin ve iyi araban olmali. Yoksa sahine binip toki evinde oturan adamda zengin sayikirdi

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiye icin: 1.000.000$'dan fazla servet. 10.000$ aylik gelir.

0|0
    0|0
    • Hocam bu benim icin gecerli deg ilzaten adam gibi bir araba alsam o servet hemen biter. aylik 10.000de benim icin cok az. Ama yinede cevap icin sagol.

• Bence 100m$ servetin olursa harbiden zenginsin ama 1milyonu olan da zengin muamelesi gorur.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• 100000000000000000000 TL olması yeterli, okunuşunu bilmiyorum ama bu kadar yeterliymiş gibi geliyor bana.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Bence zenginim diyebilmek için hiç çalışmasan bile ömür boyu rahatça gecinebilegin kadar para veya düzenli gelir getiren malvarlığının olması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...