Sizce haksızmıyım ya da hatalımıyım lütfen yardımcı olun?

İyi akşamlar lise son sınıf öğrencisiyim meslek lisesinde okuyorum arkadaşlarımın hepsi sağlık meslek özel okullarda oluyor istisnasız, ama beni fazla takmadıklarını düşünüyorum benim hep kusurlarımı arıyorlar başkasının dedikodusunu yapıyorlar yanımda konuştukları kızların isimlerini görünce onların elinden alacağımı ya da tavlayacağımı yavşayacağımı düşünüyorlar şimdiye dek 3 kıza (yavşadım diyelim oda ki adam gibi teklif ettim her defasında da 1 ay sevdiklerime 2 yıldır seviyorum dedim) adımı yavşağa çıkarmak istiyorlar çok dedikodumu duyuyorum yani bir kaç kıza evlenme teklifi bile etmişim vay am* dedim, arkadaşlarım iki kız görünce hemen kendilerini kaybediyorlar ben kızlarla çıkmak ya da takılmak için semtimi ve zamanımın pek uygun olmadığını düşünüyorum bilseniz buraları hak verirsiniz bana da her zaman sabr ediyorum ygs den sonra zaten inşallah üniversite okumak için çıkacağım il dışında adam gibi eğlenmek istiyorum adımın çıkmasını istemiyorum zaten sebepsiz yere sevmeyen çok yeni tanıştıklarım bile seni böyle bilmiyorduk tanımadan önce çok gıcık alıyorduk v. s söylüyorlar Şu an sadece bir arkadaşıma güveniyorum onunla paylaşıyorum onunda kızlarla arası yok diye kimse takmıyor, ayıptır söylemesi biraz boylu poslu yakışıklıyımdır söylenenlere göre insan kendini bilir zaten, ama sevgimi hakedecek kız çevremde yok çıktığım kızlar , ilk haftadan sevişmek istedi o zamanlar hamdım sevişmediğim için ayrıldılar bu zor bir durum şimdiki aklımla Şu an samimi olduğum arkadaşım maddi durumu iyi diye her zaman parasını yemeye çalışıyorlar bende arkadaşı uyardım falan, önceden bir yerlere çıkınca hep çağırıyorlardı parasını yemek için ben ayıktırdım artık hiç çağırmıyorlar benim için tipin paranın v. s hi&ccedi

Güncellemeler:
Devamı: Tipin veya paranın önemi yok sadece GÜVEN. ☺

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...