Arkadaşınız size böyle bir şey yapsa ne yapardınız?

Cidden komiğime giden bir durum ama anlatayım. Lütfen yardımcı olun. 2 sene önce, liseden beri çok yakın olduğum öz kardeşimden ayırmadığım bir dostum vardı. Sonra salak saçma bir nedenden dolayı küstük, ben anlamadan dinlemeden o da beni gerçi ben her yerden sildim. O da bana kırılmıştı o zaman ama bana bir şey bile demedi, twitterdan gönderme yapıp durdu. Ben karşılık bile vermedim.

Biz küstük, aradan 1,5 yıl geçti ben tabi özlüyordum ilk zamanlar ama yokluğuna alışmıştım ki hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordum. Sonra sevgilim bana bir süpriz yaptı, bizi barıştırdı. Bu düşüncesinden dolayı ona tekrar hayran kaldım. Sorunlarımızı konuştuk, en azından aramızda ki yanlış anlaşılmalar gitmişti. Ama tabiki ne kadar zorlasam da denesemde hiçbir şey eskisi gibi değildi aramızda. :) Yani ben hep adım atıyordum, buluşmak, konuşmak. O çok değişmişti eskisi gibi değildik.

En son 2 hafta önce ona mesaj atmıştım normal konusuyorum hani şen şakrak bir haber verdim. O alaycı bir şekilde konuştu uyuz oldum daha da mesaj atmadım. Sonra bir baktım bana mı olup olmadığını bilmiyorum, günahını alamam ama twittera, "Çanta diye koluma takmayacağım tipleri dost sanıp yanımda taşımışım, sahte dostluklarınız error veriyor çekilebilirsiniz." yazmış. Şimdi eğer banaysa ben hiçbir şey yapmadım, ki sizce karşılık verip ağzına sıçıyım mı mesaj atarak yoksa takmıyım mı? Gerçi içimden bile gelmiyor da. :D Bana eskisi gibi değildi en büyük sorun bu aslında.

0|1
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yazmissin ya oyle. Isim belirtmemis. Ustune alman yanlis olur. Kanka kim kizdirdi seni vs diyebilirsin ama niye derse twitterda laylasimini gordum de.

0|0
    0|0
  • Ne yazmışsın öyle ya :)

0|0
    0|0
    • nolur oku :(

• adam dediğin kim ya ne diyosun?

• Dost dediğin kişi adam olur

• 13 mü yaşındasın derde bak gelmiş bir de burda anlatıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0