Merhabalar lütfen egosal anlamayın sıradan birisiyim yardımı dokunur birileri çıkar umarım?

Hepinize iyi aksamlar yazacaklarımı egosal algılamayın bunaltıdayım yorumlazı bekliyorum erkek olmama ragmen Kızlar ile daha iyi geçiniyorum fakat 1hafta sonra kız bana yürümeye başlıyor ve olay dostluktan cikiyor ben salak yapsamda kız en son bana dayanamayıp ilanı ask ediyor ve arkadaşlığımız bitiyor sevgili istemediğim için, erkler ise sürekli bir beni ezme cabası içindeler hangi ortama girsem bir aciğimi yakalama cabası peşindeler bu insanlara ne yaptım ben kin duyuyorlar bana bukadar anlamadım izmirde yaşıyorum uçuk uçuk kız tipleri sırnasıyor bana yüz vermiyorum toplum içinde rencide etmeye calısıyor benı sırf kıza yüz vermedim diye kendi hayatında sıradan bir insan olarak yaşayamıyorum ornek veriyorum bugun spor salonundayım kızın birisi geldi gayet masumca hareket sordu gösterdim bende hemen arkadasim geldi yaptıgım harekete laf atıyor bana laf atıyor tersledim cocugu uzuldu ama bende üzülüyorum lütfen bir önerisi soyle soyle yap kardesim daha iyi olur diyen birisi var mı bu olaylardan okadar bunaldım ki hayata karşı neşemi kaybettim saygılar.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen yapman gereken şeyi yapıyorsun zaten

0|0
    0|0
    • Aslında sorun mutlu olamamam sureklı hakkımda yorum yapılmasından bos bos insanlar ile ugrasmaktan yoruldum

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl davranman gerektiğini bilsen böyle birşey olmaz

0|0
    0|0
    • Mesela kardeşim ben kendimden bahsedeyim sana sen ona göre oneride bulun bana espirili saygılı oturup kalkmasını bilen birisiyim kin tutmam içimde dışımda bir

• Ne bileyim ya bende anlamıyorum artık sagol bu arada :)

• ne demek :)

Yükleniyor...