Ne yapacağım ben sizce?

Uzun zamandır dışarı cikmiyordum yine güzel klasiklerden biri başıma geldi. Birlikte olmak istediğim güzellikte bir kız yine o bakislardan attı. Bu şehre ilk geldiğim gün de off bir günde beş tane birlikte olmayı ya bir tane vardı kliplerde oynayan kızlar gibi güzel giyinmiş bir şekilde şey yapmıştı bana şey böyle erkeksi bir hareket aaa evet gözüme girecekti saçları neredeyse sarı ve kırmızıyı hatırlıyorum saçını atmıştı tam o sırada kırmızı dudaklarını görmüştüm. Açıkçası bu tarz şeyler gururumu okşuyor, güzel şeyler, beni mutlu ediyor. Kendime böyle bir güvenim geliyor fakat o zamanlarda sevdiğim bir kadın olduğu için umrumda değildi aslında hiçbirisi, yani bir gün birlikte olduktan sonra umrumda olmayacak tiplerdi açıkçası. Fakat şimdi işler değişti, Artık birçok şeyi umursamiyorum sanirsam artık aşk denilen şeyi tatma surem doldu. E aşksız ne yapicam diye düşünürken bu güzel fırsatı değerlendirmek istiyorum. Dışarı otel çıkan biri değilim çıktığımda da böyle güzel şeyler oluyor, yani artık dış görünüş umrumda, artık kasmitorum pek fazla güzelse benimdir değilse değil. Minibüste birçok kız vardı bugün işte sonra uzun zamandır dışarı cikmiyorsun biraz da saldin son zamanlarda kızların sana bakışını bir olc dedim kendime sonra çok güzeldi evet ya açıkçası bu şehirde bu kadar güzel kızların aynı minibüste olması da büyük şanstı benim için. Neyse öyle bor göz göze geldik sonra bu fırsatı değerlendirdim tam o sırada istekli bir şekilde daha uzun baktım sonra kıyamam tekrar bana baktı ama ben yalnız olmadığım için bakamadim, uzun bir site baktı korkmadan bildiğin basini çevirip, sonra güzel bakıyorlar dedim. Tamam güzel bakıyorlar da, minibüste zaten imkansı

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Akışına bırak.

0|0
    0|0
    • Zaten onu yaptım, ben akışına bırakmaktan da ötesini istiyorum. Dilenci gibi başıma gelecek olayların kölesi olmak istemiyorum, kaderini yönetmek istiyorum ben. Bildiğin kendim yazacam tüm senaryoyu, onun bir yolu yok mu

Yükleniyor...