Fark ettim ki çok yalnızım?

Farkettim ki doğru düzgün dertleşeceğim , güvenebiliceğim hiç kız arkadaşım yok evet okulda takılıyoruz yiyoruz içiyoruz ama asla bir sırrımı paylaşmam mutsuz olduğumda gidip konuşmam çünkü iyi gün dostluğu gibi bizimkisi he madem güvenmiyosun neden arkadaşsın diyenler olursa onlar çağırıyo ortamlarına illa ki hepsiinin beraberliği uzun ben daha yeni girdim aralarına son sınıf olduğum okulumu değiştirdiğim için sıkıntılar çekiyorum iyi hissetmiyorum nasıl geçicek bu benim gibi olanlar var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şans tanı, eğer insanlara güvenmezsen kaybedersin. Güvenini sarsarlarsa bile tecrübe kazanırsın ki tecrübe hayattaki en kıymetli hazinedir.

1|0
    0|0
    • tanıdım hem de bir kez değil birçok kezzz ama işte tahammül edemiyorum. Eve geldiğimde canım sıkıldığında ya kanka diye başlayıp derdimi anlattığım hiç bir kız arkadaşım yok.

• E anlat ben dinleyeyim sorun çözmede iyiyimdir. İllede kız arkadaş istiyorsan mecburen arayacaksın ben yardımcı olamam ama lütfen internetten çok yazışma "kimseyle" çok fazla yalan dolan dönüyor.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü herkes menfaatçi sevgili arkadaşım

1|0
    0|0
  • Kendine yakın görmediğinden kaynaklanır, ve bu tür sorunlar zayıflık göstergesidir, o yüzden paylaşmakta korkuyor olabilirsin,

0|0
    0|0
  • Erkek kanka daha iyidir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...