Arkadaşlar sizce bu dönemde inançsız insanlar çoğalıyormu?

arkadaşlar sıklıkla denk geliyorum sanal alemde sürekli dinlerin hasasiyet gösterdiği konulara ve dinlerdeki din için oldukça öneme sahip özel insanlara ( HZ. MUHAMMED) gibi süreli bir ağır itmda bulunuyor sizce böylesine insanların değerlerini aşağılamak kötü değilmi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sanal aleme ne bakıyon kardeş bende arada dalga geçiyom ama ciddi değilim yani

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Soyledigin durum sanki bir statu gibi gorundugu icin cogaldilar. Yani ," ben inanmiyorm, ben ateistim" dendiginde statuleri hayat felsefeleri vs vs yuksekmis gibi. Diger insanlardan daha farkli daha yuksek bir kategoride olduklarini dusundukleri, daha cagdas daha gorgulu daha kibar gibi gordukleri icin bu durum onlara cekici geliyor. Baska bir nedeni yok diye dusunuyorm ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence tam tersi insanlar daha da yobazlaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Millet uyaniyo artik dini araştırıp kuranı okuyo

0|0
    0|0
    • ewet çok güzel bişi ya elin gayrimüslimi kutsal kitabımızı okuyor en basit örneği jean clude van damme adam sadece merak ettiğinden dinimizi araştırıyor kutsal kitabımızdan ve müslüman oluyor böyle işte şimdide hadislere dayatılıyor yok böyle yok böyle arkadaşım kutsal kitabımızda böyle bişi var mı sanki yazıyormu hadislere bakıp karalama kampanyası yapıyorlar hadislerin kimlerin elinden geçtiği ne malum?

• Hadisler degil zaten konu sana simdi bir kaç ayet sıralardımda neyse biraz arastirmani tavsiye ederim

• araştırcam öneri için saol

Yükleniyor...