İnsanları Dış Görünüşleri İle Yargılar mısınız?

İnsanları Dış Görünüşleri İle Yargılar mısınız?

29 Yaşındaki Melanie Gaydos'u İtici Bulabilirsiniz. Yarık Dudak, Kel, Gözlerinin Altında Torbalar "Mein Herz Brennt" Filminde Rol Aldı Ünlü Oldu.

Filmden Sonra Mankenlik Yapmaya Başladı..

------------------------------

ALLAH (C. C.) Sizin Suretlerinize/Şekillerinize Bakarak Sizi Değerlendirmez! Bilakis Sizin Kalplerinize Bakar, İç Dünyanızdaki Güzelliğinize Bakar, Ona Göre Sizi Değerlendirir.

ALLAH (C. C.)'ın Yarattığı Her Kul Güzeldir.

Kulu Çirkinleştiren Karakteridir.

İnsanları Dış Görünüşleri İle Yargılamak Eleştirmek Aşağılık Kompleksi Belirtisidir.

Zira ALLAH (C. C.)'ın Yarattığı İnsanı Görünüşüyle Eleştirmek ALLAH (C. C.)'a Karşı Gelmek Demektir.

Nitekim, ALLAH (C. C.)'a Karşı Gelen Zinhar Kafirdir!

HZ. ALLAH Merhametlilerin En Merhametlisidir! ALLAH (C. C.) Sadece Kendisine (Tövbe Haşa) Şirk Koşulması Dışında İstediği Kimselerin Bütün Günahlarını Bağışlar.

''ALLAH, Kendisine Şirk Koşulmasının Dışındaki İstediği Kimselerin Bütün Günahlarını Bağışlar.'' (Nisa)

------------------------------

#Not: Arkadaşlar Sakın Aşağılayıcı Yorumlarda Bulunmayın! Bulunana Hayatında Bir Daha Maruz Kalamayacağı Şekilde Cümle Ya da Kelimeler İle Misliyle Mukabelede Bulunacağım!

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @ismiyook @Kızılcıkk @vuslat_vakti @чαğмυяeятešı

• Asla Öyle Bir Şey Yapmam!
    60% (15)62% (8)61% (23)Oy Ver
  • Aşağılık Kompleksliyim Yargılarım..
    16% (4)23% (3)18% (7)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    24% (6)15% (2)21% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Bakınca ve okuyunca yazdıklarınızı sadece ne kadar şanslı diye düşündüm.. bilmediğimiz, belki de görmezden geldiğimiz nice bu durumda insanlar var.. yargılamamaya çalışır , halime şükrederim..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu kişi kanser hastası mj? Dis görünüşe göre yargılama değil de ben baya bakardm önceden ama şimdi bakmıyorum pek

0|1
    0|0
  • Asla öyle bir şey yapmam, Allah korusun bu tür durumlar benim başıma da gelebilirdi. Ama bazen istemeden de olsa o kişiye karşı üzülerek bakma, ondan korkma vesaire gibi şeyler olabiliyor.

0|1
    0|0
  • Tabikide yargılamam. Ama bir irkilirim ilk etapta

0|1
    0|0
  • Yargılamam ama karsımda görürsem biraz korkarım

0|1
    0|0
  • Yargılamam ama tuhu yüzüne yansıyan insanların olduğuna da inanırım..

0|1
    0|0
  • İnsanın elinde olmayan nedenlerden ötürü yargılamak bana göre değil.

0|1
    0|0
  • Yargılamam yargılayandan da nefret ederim.

0|1
    0|0
  • İnsanları dış görüşüyle yargılayacak kadar mükemmel değilim. Yargılayan insanları da sevmem..

0|1
    0|0
  • Asla Öyle Bir Şey Yapmam!

0|0
    0|0
  • Bana bulaşırsa evet

0|0
    0|0
  • Yargılarım ama tanıdıktan sonra fikirlerim değişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiçbir insanı dış görünüşüne göre eleştirmem, yargılamam. Ama kilolu olan birine onu gaza getirmek için, zayıflamaya teşvik etmek için kilolusun derim. Tabi bu da herkesin içerisinde değil şaka niyetinde söylerim. Onun dışında insanın doğuştan getirdiği vasıflarıyla alay etmek benim ne haddime.

0|1
    0|0
  • Allah şifalar versin
    "Ektodermal displazi (ED) ektodermden gelişen iki veya daha fazla organın anormal gelişimi ile tanımlanan kalıtsal büyük ve kompleks rahatsızlıklar grubu olarak tanımlanmaktadır"

ayrıca asla öyle birşey yapmam diyen arkadaşlar kendinizden emin olun zira Allah hesap gününden öncede kulun söylemlerini hayatlarından çıkartabilir

1|1
    0|0
  • Kim ki bunu yaşamak isterse yapsın

0|1
    0|0
  • karakter olmadıktan sonra beden olsa nolur.

0|1
    0|0
  • kimseyi görünüşü için yargılayacak kadar düşmedim

0|1
    0|0
  • Asla yargilamam

0|1
    0|0
  • Bazen yeri geliyor bu kız bu... herifte ne bulmuş diyebiliyorum
    İnkar edersem yalan söylemiş olurum
    B şıkkını seçtim o yuzden

0|0