Canınız sıkkın ama anlatacak bir arkadaşınız bile yok hiç düştünüz mü bu duruma?

hayatımın en boktan evresindeyim arkadaş dediklerim sattı gitti doğru dürüst iş veya okul bulamadım peder iflas edince o da sattı gitti askerlik kapıya dayandı gitsem annemle kardeşlerim geride kalacak kaldık bir başımıza sıkıntıdan 21 yasında kafada saç kalmadı yakısıklılığımızda gitti :) asosyal olduk çıktık vallahi eğer annem felan olmasa direk doğuya gönüllü gider kürtlerin içine dalıp intihar ederdim hiç olmazsa vatana bir faydam olsun dıye..

Güncellemeler:
yani tam hıyar gibi hissediyorum dostlar
https://www.youtube.com/watch?v=u7BBx4osZ-k

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgili kardeşim gercek dostumuz bizi daima dinler gece sessizlikte aç ellerini dök derdini seccadene O bilen ve duyan. Çareyi vermek Rabbimiz icin zor değil yeterki biz istemeyi bilelim sadece ama sadece Ondan isteyelim. Göreceksin kapilar bir bir aralanacak ve sonuna kadar açilacak. Bir ailenin umidi sende ise vallahi onlarin hürmetine sana verecektir. Şünü unutma Amenerrasulüde biz size kaldiramayacaginiz yukü yuklemeyiz buyuruyor. Mimarimız bizi Yaradan Rabbimiz. Verdiyse kaldiracak gucumüz varki verdi. O halde şikayet yerine Bismillah demeliyiz. Bir yerden başlamaliyız. Unutma verir dener alır dener. Her sıkıntinın ardindan sürprizlerini gösterir. Rabbim yar ve yardimcin olsun😊

0|1
    0|0
  • Benimde arkadaşım yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...