Sosyal çevrem yok?

Konuşacak kimsem yok çok yalnızım ot gibi hissediyorum kendimi nasıl sosyal olurum insanlarla kaynaşırım?

1|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Çık dışarıya. İnsanlara merhaba de, Günaydın de. Biri banjta oturuyorken git otur yanına müsade iste. Teşekkür et. Parka git sahile git. Yürüyüş yap. İnsanların seni görmesini sağla. Evde pinekleyerek arkadaş bulamazsın. Yaşadığın şehri bilmiyorum hani şuralara git takıl diyeyim. En basitiyle buradan bir sürü insanla tanışabilirsin fakat insanlar sanalda nedense biraz hayvan içgüdüleriyle hareket ediyor o yüzden dikkat et. Ama işe yarar insanlar var. Okul iş falan yok mu? Gönüllü çalışan arayan organizasyonlar var mesela. ya da kitap oku en güzel arkadaştır kendisi keşke zamanım olsada okusam bende

1|0
    0|0
    • Haklısın teşekkür ederim

• Yardımı olacaksa ne mutlu bana. Hayatın nasıl bilmiyorum ama benim hayatımdan iyidir. Yani değerlendir güzel hayatını. Kurslara katıl. Ücretsiz kurslar var. Dernekler var mesela. Topluluklar falan. Yaz burdan mesela istediğini. Gizlide kal kim olduğun önemli değil. Mesela benim Lisedeyken bir mektup arkadaşım vardı. Mektup yazıyordum ona. Sende dene çok güzel bir şey

• Eig için teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben otu çok severim kendini ota benzetme git başka bişeye benzet

0|0
    0|0
    • Trolll

• En sevdiklerin

• Tekecen

Erkekler Ne Diyor 23

• Yalnızlık güzeldir, fakat kızlar kendilerini yalnız hissetmeyi sevmezler, hep bir sığınacak liman ararlar, birinin sıcaklığını duymak isterler, biz insanlar adem ile havva gibiyiz, tamlayan ve tamlanan. Şimdi sana düşen kısmetini aramak, bunu nasıl yapacaksın? Ne tür ortamlara sahipsin?

0|0
    0|0
  • Ot gibiysen git de inekler yesin seni bir sevaba gir be :)

0|0
    0|0
  • Bazen az ve öz olmak kuru kalabalıklar içinde yalnız olmaktan daha iyidir. Kıymetini bil ve bu sürede bol bol kitap oku, hobilerin var ise onlarla zaman geçir.

0|0
    0|0
  • bırak manyakmısın kızım ne güzel etrafın bomboş bende senın gibiyim ohh miss diyorum bea

0|0
    0|0
  • Şoyle gezicem gulecem bir kac arkadasim olmasini bende isterdim ama bana arkadas olucak insan davranişlari bozuk olmuyacak ne bileyim kendim gibi insanlarla arkadaslik kurmak sosyal olmak isterdim malesef mumla araki bulasin seninde benim gibi işin zor

0|0
    0|0
  • Biraz dışarı çık

0|0
    0|0
  • Ben senden daha kotüyüm belki :(

0|0
    0|0
  • Hayvanlarlankonus

0|0
    0|0
  • Benimde yok . d canım sıkılıyor bana ulaş sohbet edek. d

0|0
    0|0
  • Böyle sürekli internette takılmaya devam edersen, sosyal çevren asla olmaz... bir de gizli kullanıcısın yani burda bile çevren olamaz senin :)
    İnsanlarla konuşmalısın bişeyler paylaşmalısın, internette çok fazla vakit harcamamalısın...

0|0
    0|0
    • Çok mutsuzum

• Ama fiziken görmüyorum ve kim olduğumu bilmiyorsun

• Yeni tanıştığın kişilerle ilgili olarak böyle şeylerin önemi yoktur. Çünkü dış görünüşün ya da kişiliğin zamanla açığa çıkar. Fiziken görsende düşüncelerin değişmez.

• bir çok ortamda bulundum insan yalnızlık en iyisi.. kalk annenle bir spora çok sabah bir kahve keyfi okul derken aksami edersin

0|0
    0|0
  • merak etme canım ben varım :)

0|0
    0|0
  • Muhabbet sohbet ederek olur bole gizli olmaz ki 😊

0|0
    0|0
  • Ben varım ya

0|0
    0|0
  • Şuraya bir Merhaba bırakıyorum dilersen al.

0|0
    0|0
  • Dsari daha cok cik

0|0
    0|0
  • Yalnz degilsin. bir arkadas buldun bile. ben:D

0|0
    0|0
  • Aynı dert bendede var çok moralim bozuk

0|0
    0|0
  • Bir kursa vs basla

0|0
    0|0
  • İlgi çek yeterli ama fazlada çekme başın belaya girer

0|0
    0|0
  • kaynasalım ;)

0|0
    0|0
  • knadın mı kırık uçamadın mı bana

0|0
    0|0
  • Burdan mesajlasalım soslaşalım özelden yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an bulunduğum şehirde bende öyleyim,,
    Bu yüzden arkadaşlarıma ozlemim daha da artıyor ve yalnız hissediyorum,,
    Ama zaman geçtikçe olacaktır

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım

0|0
    0|0
  • kurslara yazıl hobi kurslarına felan cafelere takıl azcık yüksek sesle konuş farkedil sosyal medya kullan

0|0
    0|0
    • Tek başıma mı gidiyim kafeye sosyal hesabım var ama kimseyle konuşmuyorum ki

• konuş herkezle mesaj at arada hiç tanımadıkarın insanlara kafeyede bir arkadaşnla git

Yükleniyor...