Yitip gitmeden kurtulmak istiyorum?

Sınıftayım hiçkimse benimle konuşmuyor, ben onlarla konuşmadığım için. Konuşamıyorum, konuştuğumda da saçmalıyorum ve küçümseniyorum. Yakışıklı olduğum için kızlar geliyor yanıma saçmalıyorum ve onlar da gidiyorlar. Kalkıyorum pineklediğim sıramdan biraz gez diyorum kendime ama yürürken bile saçmalıyorum, utanıyorum. Otururken asılıyor yüzüm. Arkalardan biri bana şaka yapıyor ama ben üzgün olduğum için cevap veremiyorum.
Okul bitimine doğru ben çoktan bitmiş oluyorum... Çevremdeki insanlar konuşuyorlar, gülüşüyorlar, eğleniyorlar. Erkekler geyik yapıyor kızlar dedikodu... Kendime bakıyorum yapacak hiçbir şeyim olmadığından mesajları açıp kapıyorum. Gözlerim dolacak gibi oluyor endişeden yine yine yine saçmalıyorum. Sonra bir günışığı doğuyor, kafamın içindekiler bana gülümsememi söylüyor.
Kendi sesim gülümse diyor
Annem gülümse diyor
Babam s*ktiret diyor
Psikoloğum gülümse diyor
Güçlü ol, sen daha iyisini yapabilecek birisin, yeteneklisin ve zekisin diyor.
Kendimi toplayıp gülümsüyorum, dimdik duruyorum, nerede duracağını bilmeyen ellerimle kollarımı sakinleştiriyorum ama kısa sürede gözlerim bayıyor, düşecekler diye ellerimi götürüyorum.
Belki gözlerimi yakalıyorum ama tüm bedenimi tutamıyorum. Paramparça oluyorum, takındığım maskeler eriyip yüzüme yapışıyor ve ölecek zannediyorum her seferinde..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sorun nedir?

0|0
    0|0
    • Ne yazdım ben o kadar yukarda var

• Rica ederim ne demek seni anlıyorum.

Bense zor.

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi kitap

0|0
    0|0
    • Ben yazdım bunları daha az önce

Kızlar Ne Diyor 2

• yalnız değilmişim

0|0
    0|0
    • Sen nasıl başa çıkıyorsun bunlarla? Birebir aynı olamaz

• Sosyal fobinin olayı bu zaten. Sen de bunlar yoksa insanları umursamıyorsan sadece yalnızlığı seviyorsun demektir. Bu kötü değil

• iş yine sende bitiyor bence sosyal fobisi olan bir kaç kişi biliyorum özgüven meselesi yani özgüvenini kıran bir şey var

• Bende senle aynıydım kendimi sevgili. Buldum kurtuldum

0|0
    0|0
    • Benimde sevgilim var ama bundan kurtulamıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...