Çok pişmanım ne yapmalıyım?

merhaba. son 2 yıldır hayatıma giren erkekler sadece cinsel arzuları için benimle takılıyolar galiba. ebnim amacım güzel bir ilişkiyken hep üzülen ben oluyorum. birkaç kere arkadan ilişkiye girdim bu benim istemediğim bişeyken hep karsılastım her defasında çok pişmam olmama ragmen kendıme söz geçiremedim. 2-3 ayrı kişiyle yasadım bunu her defasında hata yaptım kendimden nefret ediyorum. ee dolayıslada bu kişilerle uzun bir ilişkim olmadı. Karşıma hep bu tarz insanlar çıkıyor. çok pişmanım lanetlenmiş olabilir miiym çok kotkuyorum. bir daha yapmak istemiyorum bu günahtan nasıl arınırım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zayıf bir insansın. Karşındakini kaybetmemek için herşeyi göze alıyor, sonra da pişman oluyorsun. Sorun karşına çıkanlarda değil sende. Bence bunu düzelt. İnsanlara hayır diyebilmeyi öğren.

0|0
    0|0
    • evet kaybetmek istemediğim sevdiğim için kabul ettim ama hiçbirylede bir ilişk, m olmadı. kaybetme korkuysuyla çok hata yaptım

• Ama sonunda kaybettin. Demek ki bunları yapman kaybetmene engel olmuyor. O yüzden bundan sonra kalitenden ödün verme. Yoksa çok ucuz bir insan olur çıkarsın. Ucuz mala da rağbet çok olur.

• teşekkür ederim :(

En İyi Kız Görüşü

• Zaman geri gelmez. unutmak istersin ama durmadan bu gercekle yuzlesmek zorunda kalirsin. uzun bir sure vicdan yaparsin kendine hatta nefret edersin herseui birakip gidesin gelir ya YAPMA. yuzles savas katlan dayan ve kendi nefsini terbiye et edene kadar muhattap olma kimseyle. hayatta ikiyol var ya yanlislarimiza uzuluruz aglariz ya da bunlardan ders aliriz. gerco aldigimiz ders bile gecmisi silmeye yetmicek ama en azindan daha guclu kaliriz.

0|0
    0|0
    • evet tam anlamıyla bu şekilde oluyor

• Beninde Şu an okulu birakmayibisteyecek kadar ciddi bir dururmum oldugu icin duygusal yazmis olabilirim cunku bunlari sana degil kendime yaziyodum aslinda. eger sorun olmazsa ozelden mesaj ayz dertleselim cunlu cok ihtiyacim var

Erkekler Ne Diyor 8

• Sende teklif eden erkekleri reddet. Sevgilin isterse hayır de. Bu yüzden ayrılsa bile bırak gitsin. Bu şekilde yaparsan bu istekle yanına gelen erkek olmaz, -- nedenini söyleyemem buradan elim yazmaya varmıyor ---, ama kararlı bir şekilde hayır istemiyorum dersen seni zorlayamazlar, pişman olabilirsin bu doğal bir şey, dua ve tevbe edebilirsin, moralini bozma ümidini kaybetme.

0|0
    0|0
  • Cinsel arzudan sonrasini takip edemedim ama öyle akli fikri cinsellikte olan insanlar var bende hic sevmem :D

0|0
    0|0
  • Tövbe

0|0
    0|0
  • Allah ile senin aranda kalmış

0|0
    0|0
  • Hayat kısa keyfine bak derim ınceldıgı yerden kopsun kop git

0|0
    0|0
  • tovbe et

0|0
    0|0
    • aslında ettim ama ben yine tekrarladım bu daha kötü oldu benim için ne yapcam bilmiyorum aşk haytım hiç yolunda gitmiyor nedenini buna bağlıyorum

• kararli ol Allah aff edendir affina sigin ve yine tovbe et iyi olur

• Arka otoban önde zar var diye bakire olarak geziyor ortada

0|0
    0|0
  • Yanlız doğru insanı bulmak için iyi seviştiniz he:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Namaza başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...