Beni biri rahatsız ediyor?

Bir internet sitesinden tanımadığım biri beni sürekli rahatsız ediyor. Terbiyesizce şeyler söylüyor. Ben sürekli kendisini engelliyorum ama başka hesap açıp beni rahatsız etmeye devam ediyor. En sonunda kullanıcı adımı değiştirdim bulamasın beni diye. Ama yine buldu. Sevdiğim bir sayfa ve hesabımı kapatmayıda istemiyorum. Sizce ne yapabilirim?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mesajlarını kısıtla ayarlardan görsün ebesininkini

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen senin profil linkini kopyalamis. Linki kopyaladiginda sen adini degistir hesabi degistir yinede bulabilir seni. Ozellikle instagramda. Url kopyalandiginda cok rahat bulunuyor. Savciliga git mutlaka! Sende onun profilinin url sini kopyala ve yazdigi seylerin ekran goruntulerini al mutlaka. Savcilik kim oldugunu adresini herseyi cikarir. İhmal etme !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adres ver basalım.

0|0
    0|0
  • Cevap verme engelleme. Engelleyince böyle şahıslar insanların ustune çok gider. Engellemıyeceksın cvp vermeyeceksın.

0|0
    0|0
  • Bilişim suçlarına , savcılığa şikayet edicem diye gözünü korkut belki vazgeçer

0|0
    0|0
  • Kafasina sıkalim

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • Savcılığa dilekçe ver

0|0
    0|0
  • Varsa cesaretin savciya ver:))

0|0
    0|0
  • Hep engelle hiç cevap verme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek bir arkadaşına söyle.

0|0
    0|0
  • Numarasını alıp gay sitelere ver :)

0|0
    0|0
  • Dava et. Polise bildir.

0|0
    0|0
  • Ver bana canım sıkılıyor bende onu taciz edeyim erkek hesabıyla

0|0
    0|0
  • Başka hesabını nereden buluyo? Düzgün troll yapın bari

0|0
    0|0
    • Troll falan yapmıyorum benim başka hesabımı değil, kendisi başka hesap açıyor sürekli. Düzgün okumadan laf atmayın hemen.

• İlla bir şey mi yapmam gerekiyor beni rahatsız etmesi için? Günümüzde bir çok genç kız tecavüze/tacize uğruyor, senin mantığına göre düşünürsek o genç kızlarda suçlular bu durumlarda.. yazık.

• Of hehe öyle senin dediğinden uzarsın şimdi hadi canım

• Arkadaşlarından biridir

0|0
    0|0
  • hangi sayfa ben de üye olayım :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...