Yeni insanlarla nasil tanisabilirim?

arkadaslar hic mi hic arkadasim yok kafa dengim insanlar edinmek istiyorum hangi yastan olursa olsun sadece real olmali internetten olmasin yeter bunu nasil gerceklesebilir nerelerde takilmali ne yapmali

Güncellemeler:
guncel

0|2
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• var olan arkadaşlarınla takıl.. veyahut. akrabaların arasına yaşına en yakın olan kişilerle gez.. onun arkadas ortamlarına gir.. hiç bir şey yapamıyorsan bunları yaparak arkadas edinebilirsin. sana 1 örnek vericem.. başakşehirde akrabamın cafesine gittim. biraz oturdum cay felan içtim. tek olduğum için bir zaman sonracanım sıkılmaya başladı. swarmdan chekin yaptım. en yakın awmde birtane kızda chekin yapmış.. aramızda 10 -15 dk yürüme mesafesi vardı. konuşma başlattım yerii söledim. tek olup olmadığını sordum. geliyorum dedim.. gelll dedi alaya vurarak.. gittim :D beni gördüğü anda zaten şaşırdı geliceğini zannetmezdim dedi. orada tanıştık yalnız takılıyormuşş. bir cafede 1 er kahve içtik kalktık.. sonra ayrıldık.. oda bizim akrabanın kafesinin karşısındaki okulda okuyormuşş. ben daha sonra üsküdara evime gittim. 2-3 ay konuştuk.. tekrar yolum oraya düştüğünde beni cafeye almaya geldi.. :D sonra biraz gezmeler felan.. lakin mesafe uzun olduğu için üsküdar başakşehir uzatmaya gerek duymadım.. ilişki başlatmadık. arkadasız.. demek istediğim birazda istemekle alakalı.. Şu an birbirimizi tandığımızdan memnunum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir yerde okuyorsan veya calisiyorsan oradan kendine arkadas edin once biraz muhabbetten sonra beraber sinemaya yahut egleneceginiz yerlere gidin. uyumlu ol ve biraz manyak , zaten seni bulur onlar. en sonunda da yakin arkadasinla onun ortamlarinda bulun oyle oyle biraz cevre edinirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sosyal ya da asosyal olmak senin seçimin. Rahat davran, çekingen olma herhangi birinin yanına giderek tanışabilirsin.

0|0
    0|0
  • futbol maçlarına git

0|0
    0|0
  • Kurslar

0|0
    0|0
  • öz güveninde yok

0|0
    0|0
  • Adimi sen at konusursun oyle kosede tek basina kalma acil biraz

0|0
    0|0
  • Bir arkadasin araciligi ile guzel ortamlara girebilirsin

0|0
    0|0
  • Bana ozelden yazabilirsin kanka

0|0
    0|0
  • Benimle tanısabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ortam degistirmen gerekoyor

0|0
    0|0
  • hobi edinerek , veya iş yerinde , üniverstedeysen bu daha kolay , aktivitelere katılarak , sanal alemden , her yerden arkadaşlıklar edinebilirsin ama önemli olan kalıcı olmaları..

0|0
    0|0
  • Kurslara git

0|0
    0|0
Yükleniyor...