Arkadaşlar acil yardım istiyorum?

Arkadaşlar nette bir kız ile tanıştım ve tamamen tesadüfi bir tanışma oldu aramızda hani. tanışma ortağımız espri amaçlı cinsel muhabbette oluyordu bende işte bazen WhatsApp üzerinden cinsel ile alakalı sorular vs soruyordm. Sonra tartıştık engelledi bugün Messenger üzerinden ona dürüst ol dedim eğer sekse düşkünsn de söle ben seni her türlü kabul ederim dedim o da pis sapık dava aççam falan dedi. Kendisi de avukatlık bürosunda çalışıyor. Böyle bişey olur mu? Kesinlikle cinsel içerikli hani yapalım yatalım şeyler yok sorular diyelim. Daha önce yaptın mı vs şeklinde. korkuyrm böyle bişey mümkün mü? Dava açabilir mi?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• acar.

0|0
    0|0
    • Nasıl acar? Açıklar mısın

• ama hakaret tacız yok ıse kı oyle dıyorsun acamaz.

• Yok haraket taciz falan yok ki olaylar anlattığım gibi yani onun dışında bişey olmadı

En İyi Erkek Görüşü

• Hakaret veya taciz olmadığı sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • Zaten kendisi uzakta görüşmedik. Sözde işte sorular sordum. Görüşelim istersen snn için ev de tutrm falan dedim. Ama öyle şahsına küfür etmedim kötü söz söylemedim. Dediğim gibi cinsel konuşmalar oldu ki o da soru şeklindeydi.

• Hayır hiçbir şey yapamaz bu şekildeyse için rahat olsun. Hele onun da kabulu varsa hiç dert değil.

Kızlar Ne Diyor 1

• açamaz rahat ol

0|0
    0|0
    • Nasıl açamaz? Oyun mu yaptı bana anlamdm avukatlık bürosunda çalışıyor zaten. Konusurken işte şimdi adliyeye gidiyorm dosyanı vermeye WhatsApp konuşmalar da delil olarak göstercem diyor ki kendisi uzakta görüşmedik. Sözde işte sorular sordum. Görüşelim istersen snn için ev de tutrm falan dedim. Ama öyle şahsına küfür etmedim kötü söz söylemedim. Dediğim gibi cinsel konuşmalar oldu ki o da soru şeklindeydi.

• Mesela ben ona hiç yaptın mı işte falan dedim o da bişey demedi sonra bir konu oldu esprili şekilde cinselliğe verdim işte benim şey şu kadar falan diye o da 23 falan dedi sonra konuşmayalım dedi bnde tm özür dilerim dedim ve konuyu kapattık yani.

• Hatta tam hatırlamıyorum ama ona dedim ki sen dedim millete gelince yapıysn bana gelince farklısın tarzında bişey dedim eğer seks düşkünysen bana da öyle ol her türlü kabul ederim tarzında bişey dedm.

Erkekler Ne Diyor 1

• hakeret yoksa ve dediğin gibiyse korkacak bir durum yok

0|0
    0|0
    • Haraket derken mesela nasıl hocam anlamdm.

• kesinlikle sıkıntı etme kafanı sakinleştir. bu kadar basit değil seni suçlaması eminim onun da cümlelerinde istersen açıklar bulabilirsin.

• Ben onun msjlarni sildim

Yükleniyor...