Bu lcw bim neden hor görülüo?

eksi sozlukte baslık acılmısta benim anlamadıgım hadi tamam bim i anlarım gıdada önemli de abi mavi den 120 ye 1 kot alacagıma lcw den 30 a alırım sanki satıga mı cıkıyorum ya millet benim ne giydigimle mi ilgilenio

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de , starbuksta kahve içeceğime bimden 50 tane kahve alır 2 hafta içerim.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Baba parasi yiyen zengin zuppe sozleri onlar takilma çok banada bir gomlege 300 tl veren bir cantaya 2 bin verenler mal geliyor

1|0
    0|0
  • chalet işte ispanyada sokak pazarlarında satılan elbiseleri burada sosyeteler mağazadan tonlarca paraya alıyorlr

1|0
    0|0
  • her denileni takmayın bu kadar kafanıza ben gider semt pazarından giyinirim kimene

1|0
    0|0
  • bence çok lcw.. herkes en çok yakıştırıyor bana.. diğer marka kotlar eğreti duruyor üzerimde

1|0
    0|0
  • Gelirim yüksek olabilir fakat giysi denen saçma şeylere yüksek bütçe ayırmak istemiyorum onlar yerine kendi hobilerime bütçe ayırıyorum diğer gereksiz insanlar gibi giysi ile tatmin olmuyorum. Lcw candır bu konuda.

1|0
    0|0
  • Bime kurban ol sen.

1|0
    0|0
  • Boş işler bunlar kendine yakıştırdıktan sonra insanların nasıl baktıgı önemli degil

1|0
    0|0
  • ya haklısın aslında ama kalite farkı ister istemez var giyince anlıyosun direk. herkesin bütçesine göre değişir. bir de tam olarak bilmiyorum ama lcw %100 Türk üretimi olduğu için ucuz galiba. ama ben lcw nin ne zaman önünden geçsem pazarda sergi varmış gibi oluyo ben o manzaraya çok gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • Bimin neyini anlarsın? af buyur?

0|0
    0|0
  • maviden alıcan kotu 3 sene rengi solmadan, lcw den alıcan kotu 6 ay her yıkamada farklı renk giyersin

0|0
    0|0
  • Lcw candır.

0|0
    0|0
  • Gelir düzeyi yüksek ortamlara girdiğinde anlarsın.

0|0
    0|0
  • kaliteli yiyecek tadı iyi olur giyecek kumaş ya da kendini gösterir bir lcw al gömlek bide maviden al arkadaşlarına sor hangisi daha iyi diye. üstüne giymeden markasını göstermeden

0|0
    0|0
  • Benim çocukluğumda Lcw pahalı ve kaliteli bir markaydi, sonradan kendini bozdu.

0|0
    0|0
  • Bende yzarım ekşide. mal çok orda bakma yazdıklarına istediğin yerden giyin

0|0
    0|0
  • Etikede değer veren insanlar özgüvensiz insanlardır unutma

0|0
    0|0
  • Bu durumda önemli olan maviden aldığını 2 yıl giyersin LCW'dan aldığını 5-6 ay giyer atarsın seçim sana kalmış tabi. Dersen ki ben LCW'dan 3 tane alırım yine 2 yıl götürür al 😄

0|0
    0|0
  • Lcw den aldigim butun pantolonlar ilk yikamada renk atti. ucuz diye bir hafta mi giyicez yani?

0|0
    0|0
  • Lcw bence çok güzel kalitelide ama bim konusunda kararlı değilim bim insan sağlıgı ile oynuyor ucuz gıda almam kesinlikle

1|0
    0|0
  • Fakirler oraya gider hep taaammmm miiiii

Şaka la şaka hepsi aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cunku ozentilikten oteye gidemiyoruz bir turlu. Lcw orta sinfa hitap eden ve bence o kadar da vasat olmayan br marka hatta Avrupada h&m neyse lcw de trde odur. Bizde hep bir yerliyi gucumseme vardir ya. Bu kafayla cok cok zor dostum. Ozguvensizlik bir insanin basina gelebilecek en kotu sey

1|1
    0|0
  • LCW sektörde geniş pasta payına sahip bir işletme olduğu için çalışanı da çok, malum insan çalıştığı şeye ilgi duyması gerektiği için senin ne giyip giymediğine de bakıyorlardır, satıga çıkmıyorsun tamam ama lcw yönetici çalışanların LCW hakkında konuşuluyor algısı oluşturmaya çalışmalarından kaynaklanan sevdadan olabilir.

0|0
    0|0
  • Bir ürünü beğenirsem ve kalitesi çok düşük değilse mağazanın adı önemli değil alırım

1|0
    0|0
  • bosver mılletı sen. senın dusuncen onemli.

0|0
    0|0
  • Lcw nın kıyafetleri Kızılay dağıtmış gibi herkezde var

0|0
    0|0
  • Aslında Mavi'nin pantolon kalıpları daha iyi.

0|0
    0|0
  • bim candır :)

0|0
    0|0
  • Ben de surekli lcwden giyiniyorum. Gayet hos seyler var. Mesela aldigim hirkanin ve pantolonun lcwden oldugunu soyleyene kadar her sey yolunda ve begeniliyo da. Ama sonrasinda neden kucumsendigini ben de anlayamiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...