Bu intihar mı cinayet mı?

Son günlerde gündemde olan bır konu var.., bır kız cocugunun intiharı..
hemen aklıma geldı.17 yasındayda başıma gelen olay. babam evımızde tadılat yapmak istemıs usta tutmuştu. adamlar 30 lu yaslardaydılar
. babam bır gun benım cep telımden onları aramıştı ne Zaman geleceksınız vs dıye sormak ıcın
bu Adam telı benım elımde gormus benım olduğumu anlamış bır kenera kaydetmıs
ıslerı bır hafta sonra bıttı evden gıttıler
bır kac hafta sonra telıme msjlar gelmeye basladı numara kayıtlı degıldı. basta cevap vermedım okuldan arkadaşlar ısletıyor sandım
gızlı bır hayranım olduğunu sanmıyorum sonuçta ıcıne kapanık bır kız cocuguydum. oyle herkeste telımde yoktu. sonra msjlar uzamaya basladı sureklı arıyordu acmıyordum. artık bu saka olamazdı. dusundum ve o Adamın kartını buldum evdeydı
karsılastırdım ve o numara adama aiıttı. gıttım hem anneme hemde babama anlattım. sok gecırdıler. babam dusuncesız davrandım dedı kendıne kızdı. korktular benı yalnız dışarı bırakmadılar bır sure. telımı degıstırmek zorunda kaldım rahatsız edıyordu hep. yalnızca bır kez muhattab oldum. actım telı senı savcılığa verıcem pıs sapık dedım kapadım. Adam hala arıyordu. ben şanslı olanlardanım. aıilem bana o güvenli verdı. babama Nasıl soylerım ya benı suçlarsa dıye düşünmedım. o Adam bana bırsey yapsa babamın benı oldurmeyecegını hukuki yollarla hakkımızı arayacagımızı bıldım bılıyordum. bu guvenı bana aılem verdı. ama bu kızcagız korkudan soylememıs aılesıne. susmus ve yaşadıkları ıcıni kemıre kemıre oldurmuş onu bu genç yasında..
ıs aılede bıter arkadaslar. sımdı çıkıp da okul yonetımıni onu bunu suclamaları bırseyı degıstırmez.. sen çocuğuna bu guvenı veremedıysen o o cocuk aklıyla babam benı oldurur dıyebılıyorsa ona ilk kursunu sıkan sensın aslında.. aıle ne olursa olsun senın arkandayım derse cocuk babadan korkmak yerıne ona guven duyarsa bu intihar olmazdı.

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hay ağzını öpeyim çok güzel yazmışsın...
    anne baba olmak o çocuğu doğurmakla bitmiyor bunu en güzel şekilde ifade etmişsin.

0|0
    0|0
    • Sagol. hem kendı ıstegıyle cocuk yapıyorlar hemde sonra yok namus yok kızlık zarı yok bılmem ne dıye dıye çocukları bunaltıyorlar.

• Çevre onemlı ama sonuçta o benım çocuğumsa Çevreyı takmam banane derım benım yavrumdan değer lı mı. cocuk babasına soyleseydı dava açarlardı mücadele ederlerdi bırlıkte aıle çocuğun yanında olurdu pıskolojık tedavi görürdü intihar etmezdı. dogru olan buydu ama cocuk korkudan soyleyemıyor

• işte olay burada zaten babanın aşırı sertliği iletişimsizliği değer verse bile bunu kızına yansıtmaması illaki baba figürü olarak bir miktar sert olmak zorunda yoksa ailede tam bir düzen sağlamak zor olur ama bunun bir limiti var o limit aşılmamalı

En İyi Kız Görüşü

• cinayet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• mesaj ın kapalı nedenki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence haklısın başınıza gelen herşeyi aileniz ile paylaşın

0|0
    0|0