Bu çağın en çok hangi yönünden şikayetçisiniz?

Katılanlar? Bu çağın en çok hangi yönünden şikayetçisiniz?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kadından 9'unun giydiği dar pantolonlar ve taytlardanşikayetçiyim. Her kadın tek tip oldu resmen, hepsi birbirine benziyor. 20 ila 30 yaş aralığındaki kadınların yaşları ve görünüşleri tamamen aynı. Kaç yaşındayım diye sorsa cevap veremem o kadınlara. 10 sene önceleri özlüyorum. İnsanların özenti olmadığı yılları.

1|2
    0|0
    • Haklısınız, taklitçi yaşam ön planda ne yazıkki.

• Keza erkeklerde de bir bıyık modasıdır gidiyor. Herkes Burak Özçivit bozması oldu çıktı. Ne olacak bu hali insanlığın bilmiyorum.

• Ucundan, kıyısından elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız. Daha çok okuyup yazacağız.

En İyi Kız Görüşü

• Fazla ilerlemiş, kötüye kullanılan teknolojidn.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu çağın en çok insanların oldukları gibi değilde yapmacık davranmaları daha sonra sevgilisi oldukları zaman şımarmaları ve hayatındaki tüm insanları silip atıp sonra sevgililerinden ayrıldıklarında geri gelmelerinden daha sonra edep ve ahlaki açıdan çoğu kişinin zayıf olmasından iyi ve masum insanların sömürülmeye kullanılmaya çalışılmasından çoğu zamanlar entirika ile bir kademeye konuma gelmelerinden ve daha fazlasından şikayetçiyim ben

1|0
    0|0
  • @Şekerportakalıım kesinlikle kızlar çok itici banal demode basit kalitesizleşti. erkeklerden beterler. hepsi bir trip havalar insaları küçük görmeler. utanö verici tek kelimeyle. daha 15 yaşındaki bir kız makyaj yapıp sigara içio. küfür. vs. ve eski nesilde yeni nesili gördükçe onlara uymuş durumda.

1|1
    0|0
  • Kirlenme kirletme

1|0
    0|0
  • insanların sahteliği ve menfaatçilerin artmasından şikayetçiyim. insanlar çok sahte geliyor bana. ne istediğini neyi sevdiğini bile bilmeyen tarafsız ortada kalan bir yığın insan. ve birde menfaatçi olanlar var. cebinde 3 kuruş para olsun o parayı alabilmek için köpek muamelesi ederler, cebinde para olmasın en yakın dostunun bile yüzünü göremezsin. halbuki herşey parayla alınmaz. bunu idrak edemediler

0|0
    0|0
  • inavasyona yani yeniliğe karşı duran bir neslin olmaması

1|0
    0|0
    • Yenilik daima kötü müdür sizce?

• Evet, iyi olanı hayatımıza katmaya çalışmalıyız.

• kesinlikle salt düşüncelerden ve durağanlıktan uzak durmalıyız. gelişen dünyaya ayak uyduramıyanlar okyanusta yok olup gidecektir

• Ahlaki deformasyon

1|1
    0|0
  • Empati yoksunluğu, saygısızlık, basitlik

1|0
    0|0
  • Adını sevmiyorum başta. Yakın çağ pehhh.

0|0
    0|0
  • Herseyi cabuk tuketiyoruz kiymet ask zaman saygi

1|0
    0|0
  • Herkesin elinde telefon... Muhabbet eksikliği...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle teknolojinin çocukların hayatına girmesinden. Hatta ve hatta bebeklerin

0|0
    0|0
  • edep ve haya eksiliğinden.

0|0
    0|0
  • Tüketim toplumu oluşumuzdan.

0|0
    0|0
  • Herşeyin parayla işlediği bir çağdayız. Namusun bile.

0|0
    0|0
  • Her poku yiyip özgürlük demeleri

0|0
    0|0
  • samimiyetsizliğinden

0|0
    0|0
  • ÇApın en büyük vebası bencillik ve aklımızı bir b. k sanmamız

0|0
    0|0
  • Fazla rahatlar

0|0
    0|0
  • herkesın kendını bısey sanması mertlık kalmadı be kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanal insanların , sanal ilişkileri.

0|0
    0|0
  • Abazalar

0|0
    0|0
  • insanlarından bıktım mk.

0|0
    0|0
  • teknoloji konusu çocuklar bilgisayar falan oynıyacam diye okullarına çalışmıyorlar bence

0|0
    0|0
  • İnsanların içten pazarlıklı ve samimiyetsiz hallerinden, başkasının kötülüğünden zevk alan insanlarından. Kısaca böyle bir çağın tamamından

0|0
    0|0
  • güvensizliğinden

0|0
    0|0
  • Herşeyden

0|0
    0|0
Yükleniyor...