Anlayabilmek içn de dua etmeliyiz, biliyor muydunuz?

Selemun aleykum arkadaşlar. Anlayamıyorum! Yapamıyorum! Edemiyorum! Beceremiyorum! Demeyin!
Allah (C. C)'a dua edin! O'nun izni olmadan hiç birşey olmuyor. O'ndan da istememiz lazım, isteyelim ki dualarımız kabul olsun!
Nasıl mı isteyeceğiz?
Önce namaz kılmaz için hazırlanacagız ve bir güzel Abdest alacagız. Abdest alırken de dua edecegiz imizdenn. Allah'ım yardım et, yardım et ki abdestime hakkını verebileyim, Seytanları benden uzaklaştır! #Eşhedüenleileheillallahveeşhedüennemuhammedenabduhuveresulühü diyoruz bütün #azalarımızı yıkarken, tek tek ve kuru yer kalmamasına dikkat ederek!
Daha sonra yöneliyoruz kıbleye, temiz bir yereseccademizi serip başlıyoruz namaza! Allah'ım yardım et, yardım et ki namazımı hakkıyla eda edebileyim, namazımla! Bana bahsettiğin nimetlere teşekkür edebileyim, derdimi sana dökebileyim! Bu niyetle ve bu hislerle durun namaza!
En sonunda dua zamanı !!!
Tüm kalbinizle isteyin, gerçekten dualarınız kabul olacak Allah'ın izniyle inşallah...
Gününüz hayırlı geçsin kardeşler, hayırlı ilimler öğrenmeyi Rabbim nasip etsin inşallah, Hepinizi çok seviyorum, beni sevmeyenlerinizi de seviyorum. Allah'a emanet olun!

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3-5 tane de kertenkele öldürelim mi hem de tek vuruşta

0|0
    0|0
    • Durduk yere ne istiyorsunuz hayvandan birakin yoluna gitsin :)

• Ben kalben oyle biraey oldygunu zannetmiyorum. insana zarari olmayan hicbir hayvan durduk yere oldurulmemeli.

• buharinin diğer hikayelerine inanıyor musun

En İyi Kız Görüşü

• A. selam canm
    Allah razı olsun
    😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...