Tecavüzcülere tepki olarak ona buna suç bulacağiniza?

Gidin sucu kendinizde arayin, neymis efendim erkege kucuklukden asilaniyormus. Hadi ac goster demeyle tecavuzcu mu olunuyor? Evet belki iyi bisey degil ama sebebini orda burda aramayin.
Once cocugunuza kiz erkek olsun, herseyden once ahlaki edebi, namusu, dinini ogret sonra laf et.
Ben erkek olarak utaniyorum kizlarin giydiklerinden. Nasil giyiyorsunuz merak ediyorum..
Fani dunya zevklerini sacmaliklarini asilamayi biraksaydiniz bugun ne hirgizi, ne sapigi, ne de katili olurdu. Hersey iman eksikliginden..
Kizlar begeneliyim diye kirk takla atiyor, egilse gobek degiligi gozukucek, erkekler kiz tavlama derdinde.
Opuselim, koklasalim derdinde, sevgilisi olmayan nerdeyse intihar edicek o derece kaptirmissiniz kendinizj.

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• milletin ne giydiğinden sanane be erkeksen dönüp bakma o zaman şuna bak bide hemcinslerini haklı çıkarmaya çalışıyo terbiyesiz !

0|0
    0|0
    • Hemcinsimin.. Hic kimseyi savundugum yok, burda demek istenilen bu degil.
      Erkekler ne kadar abaza diye dert yananlar, teshircilik yapmakdan baska bisey bilmiyor.
      Gitsin herkes kendine sekil duzen versin, ney banane ben mecburmuyum sizin igrencliklerinizu gormeye be.

• Tabi canim, hep oyledir zaten. :) Tanistirsana benii.

• olur tanıştırayım yaz özelden

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın gözünün önünde çıplak olsa tecavüz etmeyeceksin.

Din bunu emreder.
    Ahlak bunu gösterir.
    Karakter bunu gerektirir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence kızlarda da suç var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iyi aile terbiyesi almış birisi tecavüze kalkışmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...