Yeni bir ortama girdiğimizde davranışlarımız nasıl olmalı?

Günaydın ks canlar 😊
Öncelikle ben yatay geçişle okul değiştireceğim ve aynı hataları yapmak istemediğim icin sizden yardım istiyorum.
Ben çok çekingen birisiyim. Birisi birşey söyledi mi kendimi savunamam. Kendimi ifade edemem. Utangaç sessiz bir yapım var. Fazlasıyla duygusalım en ufak bir olayda elimde olmadan ağlıyorum. Bu yüzden de toplum içinde hep aşağılanan, ezilen birisi oldum. Şimdi ise aynı hataları yapmak istemiyorum. Güçlü bir yapısı olan, kendini ifade edebilen, açık sözlü birisi olarak tanınmak istiyorum. Elbette zor olacaktır siz neler önerirsiniz? Nasıl davranmam gerekir?

Güncellemeler:
Guncel
Gunceeel

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Akışına bırak. Sonra o akışa kız.

İşe yarıyor :O

0|0
    0|0
  • Icinden nasıl geliyorsa oyle. insan her zaman icindeki sesi dinlemeli ve kendisi olmali her ortamda. dis sesleri kısıp ic sesine kulak vermeli. kendin olursan mutlu olursun. baskasi gbi davranirsan mutsuz. ztn baskasi gbi olamazsin. sdce rol yaparsin. ama nereye kadar? Kendin olursan emin ol insanlar seni sevecektir.

0|0
    0|0
  • Nasil anlatilir ki ilk olarak yeni arkadaslarin davranislari gozlemle caninin isindigi birini gordun mesela selam nasilsin dedikten sonra iş kopuyor zaten eger o da arkadaslik kurmak istiyorsa. Şu an ki okulunda nasil tanistiysan ilk zamanlar diger okulda da oyle yapabilirsin. Utanilcak bir durum yok. Savunmani yapmalisin bir durumda. Kendine hakim olmalisin. Bir cok sey daha eklenebilir..

0|0
    0|0
  • normal guleryuzlu sicakkanli ol

0|0
    0|0
  • Utangaç ve sessizsen sıkıntı yok bence zaten zamanla az öz arkadaşın olur. Kendini de değiştirmeye çalışma derim, utanmak iyidir.

0|0
    0|0
  • her zaman sunu bildim sunu gordum sukut eden, nerde ne zaman kiminle ne konusacagini ilk once dusunup sonra cevap veren hep istedigi yerlere geldi,)

0|0
    0|0
  • Öncelikle oraya gittiğinde kolay kolay kimseyle muhatap olma bir arkadaş olmak istiyorsa kendisi gelip ilk o başlasın 10'dan sonra herkesle arkadaş olma samimi arkadaşlar bul

0|0
    0|0
  • ciddi ve olgunluk içinde olup az ve öz konuşmak iyidir..

0|0
    0|0
  • Rahatım, ksmam.

0|0
    0|0
  • Cool sakin rahat

0|0
    0|0
  • İnsan olduğu gibi davranmalı

0|0
    0|0
  • Yapmacik olmaktan kacin yeter

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarının tam tersi olarak ve davranarak tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk izlenim cok onemlidir ilk gunden dikkat et kendine yoksa herkesin aklinda öyle kalirsin

0|0
    0|0
  • doğal ol

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi davran

0|0
    0|0
  • Oldugun gibi ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...