Tecavüze ya da tacize uğrayanla evlenir misiniz, kızlık önemli mi?

Tecavüze uğradım sayılır taciz diyelim. Çok utanıyorum. Aileme söyleyemem. Şimdi neden sen diye soracaklar açığım ama namaz kılan biriyim arkadaşınızı iyi seçin onlar yüzünden oldu para için Beni kullandılar hepsi pişman ama ne fayda :((

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• evlenirim. önemli olan niyet. evlendiğim kişiyi geçmişiyle yargılayamam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya canım benim çok üzgünüm ben hemen bir polisi ara derim ya da sen karakola git ve olanları polise söyle sen utanacak bişey yapmamışsın ki arkadaşların utansın bence ailene ve polise söyle sen utanılacak bişey yapmadın çünkü 😕😕

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sayın gizli, nasıl durumlarda karşı tarafa ne denir bilemedim bir an ama, eğer içinizi bir anlıkda olsa rahatlatacaksa sorunuzun cevabı evet. bu senin seçimin değildi. ve eğer seni. gerçekten yürekten seven birisinin bunu anlayacağını;sana saygı duyup aksine sana daha çok sahip çıkacağına düşünüyorum. şahsi fikrimde bu durumu ailenizin bilmesine gerek olmadığı eğer öğrendiklerinde size baskı uygulayıp üzecekler ise. mutlulukla kalın

0|0
    0|0
  • Eğer ki olayın öyle olduğuna inanırsam evet evlenirim.

0|0
    0|0
  • zorla olmuşsa neden evlenmiyelim
    istem dışı olmuş bence bakire sayılırsın zar bu konuda önemsiz

1|0
    0|0
  • hemen devletin kolluk kuvvetleri ile iletişime geç

0|0
    0|0
  • Evlenirim tabik

0|0
    0|0
  • Ben hakkını savunmayan , kendine bunu yakıştıran bir kadın ile evlenmem. Bekaret ile alakalı birşey değil bu.

0|0
    0|0
    • Aramadığımı ne biliyon?

• Ailene söylemediğin, şikayet etmediğinden biliyorum.
      Neyse alır mutlaka biri merak etme

• Tecavüz taci edilenle evlenirim.
    Bilerek yapmadığın sürece, elinde değilse sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Bilerek tecavüze mi uğrar insan ben bunu eşim olacak kişiye anlatsam ya inanmazsa ya da ailesi sorun yaparsa

• Orasını bilemem.
      Senin ailen düzgün biriyse namusu önemsiyorsanız, ve sen günlük hayatta dar dekolte giymiylrsan inanır. Üstelik namaz kılıyorsun.
      Bilerek dediğim, istediğin biriyle yapman (sevgilinle fln).
      Sorun olmaz bence.
      Allah gönlüne göre versin

• Gönül bu yani belli olmaz

0|0
    0|0
  • evlenirim

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Geçmiyo utanıyorum sen evlenmezsin demi mesela

• Ben evlenirim sahip de çıkarım

0|0
    0|0
  • Taciz le tecavüz farklı şeyler.

0|0
    0|0
    • Aydınlattın sağol ya. Demek istediğim ilişki olmadı tecavüze yeltendi

• Tecavüz e uğramış insan bence hemen ilişki yaşayamaz, biraz daha geniş bakılmalı, tacizde çok kötü bir olay, otostop çekerken benim başıma da geldi.

• değil tabiki ewlenirim ama şu cocukken yanlışlikla bozdumculara pek ınanasım yok

0|0
    0|0
  • Eğer inanırsam evlenirimde sen tacize uğramışsın yani kızlık duruyor en iyisi kimdeye anlatma geçmiş geçmişte kalsın bul düzgün birini evlen

0|0
    0|0
  • Şimdi her ikiside kötü bişey ama taciz olmuş. Bunda bişey yok. (Yanlış anlaşılmasın kötü bişey ama senin kızlığına, namusuna halel getircek bişey değil). Her gün toplu ulaşım araçlarında taciz oluyor zaten. Neden evlenmeyesin ki?

0|0
    0|0
    • Ama elini soktu kan geldi doktora gittim ilişki olmadıysa zedelenmedir dedi

• Ama bu senin isteğin dışında zorla bişey. Senlik bir durum yok ki

• O anlamaz eski kafalı

Kızlar Ne Diyor 4

• Geçmiş olsun !!
    Bunu yapan hayvan cezasını çekecektir.
    Seni bu halinle kabul eden birini bulursun İnşallah canm.
    Konuşmak istersen ekle beni..

1|0
    0|0
  • psikolojin nasıl?

0|0
    0|0
  • Seven her sekilde kabulenir canım sıkma canını

0|0
    0|0
  • Evlenirim

0|0
    0|0