Her evlilik böyle mi?

Merhaba arkadaşlar Ben hastanede refakatciyim annem hasta yatıyor. her neyse annemin yan odada bulunan bir kadın esinin kendisini aldattığını söyledi. Kadın diyabet hastasi ili çocuğu var kadının yanında kalan yok yalnız başına sağlığına dikkat etmiyor zaten yanına gelip gittiğim için yediklerinden anlayabiliyorum kocası hastaneye gelirken sevgilisini yanında getirmiş çok tuhaf kadında ağladı tabi ama kadın bunalıma girmiş telefondan 2-3 erkekle konusuyo yaptığının doğru olmadığını söyledim zaten hepsi de afedersiniz s... için kadınla ilgileniyor. ablanin yanına gelen iki kadın daha var onlarda evli çocuğu var onlarında dostu varmış dışardan bakilsa tahminn edemzsiniz hastanedeki herkesle flört etmişler hastaneye sürekli yattıkları için şeker nedeniyle hiç anlam veremedim evlilikten soğudum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kadına mı güvenelim, erkeklere mi güvenesiniz, kime güven kaldı mk? Şu insanların haline bak arkadaş ya..

1|0
    0|0
    • doru valla nasıl guvencen zor

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• annen e bol şifalar dilerim geçmiş olsun.. bu ilişkileri gördükce işte gelde güvenip evlen ben kadınlara güvenmiyorum açıkcası o yüzden bekarlığa devam :)

1|0
    0|0
    • Bende korktum kinamak istemem ama cok. ters bir durum ya ama kocası aldattiktan sonra başkalarıyla görüştüğünü soyluyo bide affedersin kendi aralarında sürekli cinsel cinsel konuşuyorlar

• Annen nasıl iyi mi?

• Iyi annem

• ah bu beyinsiz insanlar evliliğin kıymetini bir bilse. geçmiş olsun bu arada.

1|0
    0|0
    • Tsk ederim de cidden korkuyorum ya evlenmekten

• korkmana gerek yok hayatta herşey risk almaktan ibarettir. Ummadık taş baş yarabiliyor bazen ama şu bir kesin bir şeyi ne kadar çok istersen o istediğin ya olmuyor ya da çok uzun bir süre sonra oluyor :)

• Her evlilik elbette böyle değil.. Karşılıklı saygı ve sevgi olduktan sonra bu gibi durumlar yaşanmaz.

1|0
    0|0
    • Doğru albaya ben sordum bir böyle oldu mutlaka kıvamı sogutacak bisi yapmissindir abla dedim oda hyr diyor yapmadım diyor

• nasıl ıyı bırı oldugunu bılcenkı

• Zamanla :)

• nasıl bir profilin ortasına düşmüşsün, gerçekten soğur insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef çoğu öyle eşler vefasız

0|0
    0|0
Yükleniyor...