Para veremediğiniz için aileniz sırtını döndü mü size?

Ailem hem ilişkimi onaylamıyor evlenip gitmeyeyim diye hem de büyük bir borçlarına kefil olmayı kabul etmediğim için bana sırtlarını döndüler. insanın ailesi de mutluluğunu istemezse kullanmaya çalışırsa kime sığınabilir ki? İntiharın eşiğine getirdiler beni çok kötüyüm

Güncellemeler:
Guncel

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi yolunu kendin çiz, ailenin seni yönlendirmesi kader değil, hayatını mahvetme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir arkadasimda ayni bu durumda sabirli ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Aynı şeyleri bende defalarca yaşadım. Sonra olgunlaştım yaş ilerledi tecrübelendim ve gün oldu onları anladım. haklılardı.. Şimdi sana yaptıkları koyuyor ama birgün anlaaycaksın inan bana haklılar. Şu an onlar sana değil sen onlara sırtını dönüyorsun aslında..

0|0
    0|0
  • bütün aileler öyle kendi sınırlarını sert koyacaksın sana saygı gösterecekler belirli noktalarda yoksa olmuyor bro

1|0
    0|0
  • bence çok yanlış aile bireyi olarak onların senden bir beklentileri olmaması lazım ve senin yuvanı kurmak onların işidir.

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kazandığım her para onların hakkı zaten. İlişkime de karışmak en büyük hakları.

0|0
    0|0
  • Aileler bazen son derece bencil olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Olunca veriyorum olmayınca halden anlıyolar zaten

0|0
    0|0
  • aile bile bunu yapıyorsa gerisini sen düşün o yüzden çok güçlü olmalısın allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Sen niye ailene kefil olmuyorsun ki.

Ne ailem para icin bana sırtını doner ne de ben onlara gerekirse kefil olmam kredi ceker bütün parayı ben öderim

0|0
    0|0
  • Durumun içinde olmadığımız için birşey söylemek doğru olmaz ama dışardan bir gözle ilk bakışta mantıklı geliyor yaptığın ama konuştuğumuz şeyde aile yani sıradan insanlar değil bu da var ama tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Başka yardım isteyecek kimseleri yoksa tek umutlarının sen olduğunu düşündükleri için hayal kırıklığı sonucu böyle bir tepki normal

0|0
    0|0
  • Ben aksine aileye sırtımı döndüm

0|0
    0|0
  • Yok benden zenginler kat kat.

0|0
    0|0
  • Neden ilişkini onaylamıyor kötü birisi mi

0|0
    0|0
    • Hayır çok iyi biri ama evlenirsem benden maddi gelirleri olmayacak artık bisey isteyemeyecekler sebep bu

• ben olsam çeker giderdim eğer ilişkide olduğun kişi sana sahip çıkarsa 5 sene sonra senden bıkar bırakırsa seni sonra ortada kalma iyi hesapla

0|0
    0|0
  • Every man for himself, yani herkes kendine demiş İngilizler.

0|0
    0|0
  • selam

0|0
    0|0
  • Allah düşürmesin kimseyi bu duruma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır yokj öyle bir rşe y

0|0
    0|0
  • çok zor bir durummmm

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Uzulme kardeş kac yasindasn sen?

0|0
    0|0
    • 25 olucam

• Valla abim kefil olmadım diye sırtını döndü her yerden engelledi beni napayim üzülüyorum ama geçer

• Bosver bu yuzden donecekszaten abin olmasn krdeslikmenfaat uzrine kurulmaz

• kıyamam :(

0|0
    0|0
    • Kiyamayacak birilerine çok ihtiyacım var

• canım benim ya :( ne desem bılemedım sabret

• Çalışıyorum 😞

• Hayır. bankada çalıştım her ay parayı annemin avucuna koydum ben hayattayken onları parasız bırakmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...