Cezaevleri arkadaş görüşü için bilgisi olan var mı lutfen insanlık namına bilgisi olan cevap yazsın?

Erkek arkadaşım yaklaşık 1 ay once Niğde Açık cezaevine girdi 1 kerede olsa ziyaretine gitmek istiyorum ama kendisi onu o durumda görmemi istemediği için aile dışında kullanacağı 3 kişilik hakkına adımı yazmıyor
Savcılık izniyle görüşebilirmisim. Bende mersinde yaşıyorum Niğde ye günübirlik gidebilme şansım var. Sabah Niğde de adliyeye gitsem o gün içinde işlemleri halledip görüşebilme ihtimalim var mi eğer halledebilirsem savcının izin vermeme ihtimaliminide göz önüne alıp şansımı denemek istiyorum. Savcılıktan izin almak için nasıl bir yol izlemeliyim ne yapacam ne dilekçesi kime verecem lutfen rica ediyorum ayrıntılı bilgi verir misiniz?
Birde görüş saglayabilirsem bu açık görüş şeklinde mi yoksa kapalı görüş şeklinde mi olacak? (erkek arkadaşım açık cezaevinde)
Gitmeden once cezaevini arayacam görüş gününü öğrenip oyle gidecem.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en doğru ve yapıcı yanıtı cezaevi yönetiminden alırsın. Adi suçlardan ve cezası az olan yükümlülere biraz daha kolaylık gösterilebiliyor diye biliyorum. Bir de açık görüş yapılan günlerini öğrenebilirsen şansın daha yüksek olur diye düşünüyor, Allah kurtarsın diyorum.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun teşekkür ederim. Kendisi açık cezaevinde yatıyor ve cezasida a
      6 ay sizce savcıya baska sehirden geldiğimi filan izah etsem şansım nedir sadece fikir alıyorum yazmadığım site kalmadi sırf bu konu icin bu siteye uyelik yaptım

• Rica ederimm

• Insallahh

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaş görüşü yok sadece 1. derece akraba.

0|0
    0|0
    • Hayır varmış o cezaevinin savcılığına dilekçe veriyormussun savcıyla görüşüyormussun onun inisiyatifine bağlıymis tabi bu bir kereye mahsus ama nasil bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum oraya gidip hiç bir isi halledemeden geri donmek istemiyorum

• Öyle birşey varsa çook düşük ihtimal ben yok diye biliyorum.

• Arkadas gorusu olmadigini biliyorum akraba olman lazim.

0|0
    0|0
    • Hayır varmış o cezaevinin savcılığına dilekçe veriyormussun savcıyla görüşüyormussun onun inisiyatifine bağlıymis tabi bu bir kereye mahsus ama nasil bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum oraya gidip hiç bir isi halledemeden geri donmek istemiyorum

• Bence gitme daha zor olur bu onun için.

• O gururuna yediremiyor ama telefonda konuşuyoruz cok farkli bir psikolojide iyi değil yani her ne kadar istemesede gittiğimde sevineceğini düşünüyorum orda bir başına içten içe cok istiyor beni görmeyi (ailesini zaten görüyor)

• Onun ismini vernesi lazim öncelik tanimali yani..

0|0
    0|0
    • Onun dışında savcılık izni alinabiliyormus 1 kereye mahsus ama nasil bir yol izleyip ne gibi islemler yapacağımi bilmiyorum

• bilmiyorum ne hapse girdim ne de ziyarete gideceğim bir arkadaşım oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...