Söylemek isteyipte içinizde tuttuğunuz ne var buraya yazın?

Söylemek isteyiipte söyleyemediğiniz söz itiraf olay vss yazın dostlar? (apartmanımızda 5. katta oturan uzun boylu sporcu çocuk çok yakışıklısın)

0|1
11|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Normalde acik sozluyumdur ve herseyi soylerim ama en yakin arkadasmin sevgilisi beni elledi musait yerimden ve arkadasim bilmiyor ama biz sanki daha ileri gidiyoruz gibi 3lu yapmak istiyorum ama soyluyemiyorum

1|0
    0|0
    • herkesin yorumunu like ladım sana yazıyorum yani bak:) yuh en yakın arkadaşınn bide

• :) iyi bari gece gece sevaba girdim

• Aynen ya ☺️ sende sagol sayende rahat yaticam icimden bir stres gitti 😊

Erkekler Ne Diyor 25

• Sen varsın her yerde ve kokun sinmiş yalnızlığıma, Kaç hatıram var sende hatırlamıyorum ama özlemim çok, Herşey sen olmuş buralar da, düşünebiliyor musun ölüm bile sen.. Vazgeçmek istiyorum senden, ben geçsemde atmayacası kalbim vazgeçmiyor, Artık kopsun ne kopacaksa, ben unutmak istiyorum seni, Yokluğunla son bir kez buluşmak ipleri koparmak istiyorum, Hiç bir bağ kalmasın aramızda, hepsini sökelim… Gittiğinden belli Sol'umu kullanmıyorum, Sol ayağıma basmıyorum, sol elimi de kullanmıyorum, Sol tarafa asla bakmıyorum, karşıdan karşıya geçerken önce sağa sonra tekrar sağa ve yine sağa bakıyorum, Sol şeritten gitmiyorum, kimseyi sollamıyorum, Ama yine yokluğun beynimi kemiriyor, yalnızlığın kalbime hükmediyor… Veda edeceğim bu akşam sana, Alacağım resmini karşıma içimi boşaltacağım, Sonra terkedeceğim seni, Bırakıp gideceğim yatağıma uyuyacağım, uyumaya çalışacağım… Yok çaresi bu yalnızlığın, İşlemiş benliğime gelsen de yalnız kalacağım, Zaten bilirim ölsem de gelmezsin sen, Dua bile etmezsin ardımdan, kurtuldum diye şeker dağıtırsın.. Sessizce susuyorum bir köşede, Vedalaşalım artık… Sessizce susuyorum bir köşede …

1|0
    0|0
  • Ebru ben seni çok sevdim senden sonra çok değiştim insanlara güvenemiyorum, küçük mutlulukları dostlarımın neşelerinde buluyorum yine de bir yanımda sen varsın , gülerken ağlattırıyor aklıma gelen yüzün. Bazen radyoda bir şarkı çıkıyor gözyaşlarımı tutamıyorum. Hala içimde kanayan bir yarasın canım acıyor en kötüsü de bu acıya artık alıştım. Bilmiyorum Şu an nasılsın , ne yapıyorsun. Umarım gittiğine değmiştir kendine iyi bak...

1|0
    0|0
  • Koca bir HİÇ

1|0
    0|0
  • buraya da yazamam ki :(

1|0
    0|0
  • Yok maalesef... Ne varsa diyorum zaten. Güzel birisi görsemde diyorum.

1|0
    0|0
  • direk söylüyom ben

1|0
    0|0
  • Gelecek sevgilime sesleniyorum kendimi sana saklıyorum nerdesin ne yapıyosun kiminlesin Şu an bana bir işaret ver geleyim alayım seni

1|0
    0|0
  • hayat bog gibi

1|0
    0|0
  • Aklımdan geçen ve söyleyemediğim şey kalp kırabilir o yüzden şimdilik pas geçiyorum

1|0
    0|0
  • 5. katta oturan uzun boylu sporcu çocukla daha farklı düşüncelerde olduğu kanaatindeyim bence

2|0
    0|0
  • Enteresan

1|0
    0|0
  • bütün kızlar çirkin

1|0
    0|0
  • içimde tuttuğum bir şey olmadı hiç

1|0
    0|0
  • tuttuğum bişey yok

1|0
    0|0
  • way ay ı ıı wayy

1|0
    0|0
  • Nesli hocam ben senin a*ina koyayim

1|0
    0|0
  • patronumun mınıssına diorum

1|0
    0|0
  • o an söylerim her ne olursa kırıcı olsam da içimde tutmam :D :P

1|0
    0|0
  • anana talipim

0|0
    0|0
  • Amma İşsizmişim şu an bunu anlamış bulundum :D

1|0
    0|0
  • vallahi bıktım bu hayattan

1|0
    0|0
  • Burada yazacaksam içimde tutmanın ne manası var

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz aammmggg

0|0
    0|0
  • Sinin yüzünden 5. kattan atliyiviricim şimdi kezo!

1|0
    0|0
  • 24 yasinda olduguna emin misin? 14 olabilir mi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dün çaya gelen sosyete abla çok yapmacık ve çirkinsin. Eminim ki o anlattıklarının hepsi hayal ürünün!

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum tembelliğimden 5. katta ki çocuk yanına gelemeyeceğim şimdi kim çıkacak o kadar merdiveni

1|0
    0|0
  • Osman denen dürzü senin s. kini koparıp ağzına sokacam bekle sen

1|0
    0|0
  • Su anda telefonumun ekranina duvar kagidi resmi yaptigim adama sesleniyorum. sensiz hayat bos be serserim. gerçekten cekilmiyor. sensiz bu evin, sensiz TV izlemenin, tlfda oyun oynamanin bile tadi yok. bu soylediklerimi sana söylemem imkansiz. seni coook seviyorum her zamankinden çok... ömrümmm

1|0
    0|0
  • Icim yikilmis gibi sanki bir bina üzerume coktu kirliymisim ben ucuz ve kirli isde.

1|0
    0|0
  • Eşime sesleniyorum. Abin eltim ve annen sonradan görme

1|0
    0|0
  • Yaşayamadığım şeyler için olan pişmanlığım çok büyük ve zaman gittikçe gidiyor

1|0
    0|0
  • hayat aldatıcıdır

1|0
    0|0
  • Evde kalacağım kesin bilgi. (Sokakta kalmıyoruz ya)

1|0
    0|0
  • ben onu çok sevdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...