Hayatta en kıymetli faktör boşa geçirdiğimiz zamandır ve geri dönüşü yoktur. Katılır mısınız?

Arkadaşlar boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

• A nargile cafelerde
    7% (5)20% (8)12% (13)Oy Ver
  • B spor yaparak
    9% (6)22% (9)14% (15)Oy Ver
  • C clubte
    9% (6)0% (0)6% (6)Oy Ver
  • D camide
    12% (8)5% (2)9% (10)Oy Ver
  • E evde boş boş oturarak :D
    63% (42)53% (22)59% (64)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• O degil de amma cok bos oturan varmis :-D

0|1
    0|0
    • hükümet yüzünden millet boşboş oturuyor diyanet işleri başkanı milletin vergileriyle mercedeslerle alem yapıo gezio tozu halkta evde kös kös oturuo millet tersoda ondan mustafa kemal gibi bir lider lazım cebini değil halkını düşünen lazım ;)

• Cunku Ataturkun biraktigi cumhuriyeti idare edecek gencler degiliz hic birimiz ;-)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• camide geçirilen zamanı boşa harcanan zaman olarak görmüyorum.. maksatlı konmuş oraya gibi.. açıkçası rahatsız oldum.. bu kadar mı boş görülüyor camiye gitmek gerçekten?

0|1
    0|0
  • evde boş boş oturarak :D

0|1
    0|0
  • Milli sporcu olma Hedefim var. Sırf bunun için abartısız 45-50 km yol kat ediyorum her gün bir git bir gel toplamda minimum 90-100 km. Ve idmanımı yapıyorum yeri geliyor salondan 9.5 -10 da çıkıyorum 10.5 arabasını yakalıyorum. Geri dönüş yapıyorum 1 saat sürüyor en az oda astim de trafik olmazsa. birde idiğim yerden yarım saat eve yürüyorum. iniş saatim 11.5 oluyor genelde. Gece 12 - 12.15 gibi evde oluyorum banyo ediyorum yemek yiyorum yatıyorum sabah 5 te birde sabah idmanımı yapıyorum 1 saat 50 dakika o sürüyor. tekrar banyo ve okula gidiş :D ve okuldan akşam 4 te çıkıp 4.18 trenini yakalıyorum ve bu döngü devam ediyor :D

0|0
    0|0
  • Her gün boş benim için o zaman :)

0|1
    0|0
  • Sporr

0|0
    0|0
  • Genelde evde..

0|0
    0|0
  • elbet bır gun o boş camıyı senınle de dolduracaklar...

0|0
    0|0
    • boş zamanını camide geçirende olabilir lafı kasesinden anlamayalım lütfen :D

Yükleniyor...