İzmirli kızlar neden böyle yoksa banamı bu türler rastlıyor?

Evet izmirli kızlar sorum sizlere genel olarak söylicem İzmir kızı güler yüzlüdür içtendir diye duyardım hep ama izmire bir geldimki rastladıklarım yapmacık ulaşılmaz olduğunu zanneden artist tipler.. Ama şuda var ki gerçekten izmirli olup olmadıklarından emin değilim güzel ve tarz olduklarından dolayı izmirli gibi duruyorlar ulaşılmaz olduğunu zanneden tiplerin zengin erkeklere teslim olduklarını ve onları elde etmek için yalakalıkta sınır tanımadıklarını görüyorum. Bir İzmir insanın yakıştıramadığım davranışlar görüyorum sanki kıtlıktan çıkmış hiç hayatlarında görmemiş gibi tavırlar sergileyenleri gördüm ve şahit olduklarımdan kimse mutluluğu paylaşmak olarak düşünmeyip aksine parayla vaad edilebileceğini düşünüyorlar. Keşke dış görünüşleri güzel olduğu kadar iç yüzlerine güzel, donanımlı, içten, kültürlü olsa bir İzmir kızı bana göre hep dışı hem içi itibariyle özünde ve güzel olunca çok daha güzel olurdu bana göre.

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Genelde güzeller onlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• izmirli kizlar kasar/0rushpu ruhlu kendini begenmis avrupa ozenti bir gramlik turk kani tasimiyan sozde turk ama avrupali gibi yasiyan bir hayvan turu

0|0
    0|0
    • Kardeşim avrupalı arkadaşlarımda var ama insancıl yönleride var bahsettiklerim de hiç yok para yüzünden vicdanları çürümüş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana denk gelmiş kardeşim. Onların çoğu izmirde okuyan yaşayan istanbullular, izmirin kızında böyle olmaz 😀

0|0
    0|0
    • Abi elit ve zengin kesimlerden bahsediyorum bilhassa bostanlı gibi.

• bir İzmir kızı;birde erkeği tanıdım. iyi, sempatik insanlardı 2side

0|0
    0|0
  • İzmire gidişlerimde alsancak sahilde tek başıma otursam dahi bir süre sonra yeni insanlar tanıyorum. Daha soğuk insana rastlamadım. Genelde kabullenici ve sevecendiler. Ben mi şanslıyım acaba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...