En son ne okudunuz ve aklınızda neresi kaldı?

en son ne okudunuz ve aklınızda neresi kaldı?
en son ne okudunuz ve aklınızda neresi kaldı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• eskiden, okul kütüphanesinden kitap alıp okuduğum zamanlar, o kitaplara, kitaba zarar vermeyecek şekilde kendimden izler bırakırdım insanların bana ulaşabilmesi için ama o şifreleri çözüp de bana ulaşan hiçkimse olmadı daha. beyinsiz demek ki lan bunlar. insan bir merak etmez mi, bir çözüm aramaz mı? ben olsam saatlerce uğraşırım. lan acaba ne demek istemiş bu derim. bu işaretler ne ola ki derim. hatta hacker olup kütüphanenin bilgisayar sistemine sızar o kitabı kimlerin aldığını bulur onları tek tek incelerim ve doğru kişiyi bulduğumda yakasına yapışırım. ne var lan ne var? dünya mı yok olacak? ne demek istiyosun sen söyle! derim. diyemem sanıyorsuuz değil mi? nah diyemem. öyle bir derim kiiii, şaşar kalırsınız. siz hala diyemem sanın. banane sizin ne sandığınızdan yahu.

0|1
    0|0
  • bir arasirma okudum... aklimda. su kaldi. tipta hic. bisi. deli. degil... doktorlarin emin oldufu seylerde bile oyle olmayabiliyor bazen!

0|1
    0|0
  • Bu soruyu okudum

0|1
    0|0
  • Kadın bedeninde yaşayan bir erkek olmama çok az kaldı, yakında ne demek istediğimi anlayacaksın... Kırmızı Gece

0|0
    0|0
  • Cahit Zarifoğlu

Haydi aşk aşk
    De ki dağları delerim senin için
    Yıldızlar yakarışlar açık kartlar
    Ve haydı, hoşçakal...

0|1
    0|0
  • Hani ilk adimi benden bekliyorsun ya
    Uçurumun kenarindaysam? (YildizTilbe)

0|1