Ailemden nefret etmekte haklımıyım haksızmıyım?

Çok bıktım arkadaşlar.. Bazen ne geldim bu dünyaya diye soruyorum yatarken Allaha.. kafama sıksamda gitsem...
Çocukluğumdan beri ailede şiddet bağrışma cağrışmaya şaayit oldum, ben ise hep arabulucu olarak kullanıldım biraz daha büyüynce hala şiddet vardı annemi korumaya başladım bu sefer ben şiddet gördüm çok ağır laflar yedim.. babam olacak heriften... bir defa halam hediye gidecek helvadan yedim canım çok çekmişti ve beni yakaladı babam bana demediğini bırakmadı yok ben tımaranelikmişim falan filan o an yediğim helvayı çıkartmak istedim keşke dokunmasaydım dedim canım çekmeseydi dedim... sonra lise bitti bir başka şehirde okumak istedim babam kız başına işin ne orada dedi okul iptal oldu...çalışmaya başladım geldi işyerine beni rezil etti ben onu utandırıyormuşumda falanda filanda.. orada ben alın terimle kazanmaya çalışıyordum.. sonra birine aşık oldum hemde deliler gibi babam o kişiylede tanışmadı 4-5 yıl ilişkimiz vardı ama bir defa bile o kişiyi tanımaya tenezzul etmed.. benim kızım kimi seviyor bende bir tanıyım demedi.. anlıycanız benim şu hayattta ailem yüzünden kaybetmediğim birşey kalmadı başta Kişiliğimi, arkadaş, iş, okul, sevgilim...ölseler mezarlarına gitmem bir gün bile göz yaşı dökmem bu yemini çok küçükken etmiştim... aranızda şimdi aile kötülüğünü istemez diyenler var ya da olacak ama bu lafa inanmıyorum.. siz olsaydınız napardınız? ailemden nefret etmekle haklı değil miyim? şu dünyada hapis ceza olmasa ilk babamı öldürürdüm! nett

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kiz kardesimde o yuzden evlendi dedigin olay bizdede vardi baba komilist abi fasist bende ortada 😈 gun geldi abiye vurdum mecburen gun geldi babaya bagirdim olan hep kucuklere oldu. Erkek kardesim onlarin yuzunden okumadi icine kapanik biri oldu. Cok zor ya senin durumunda. Gercekten guvenebilecegin biri olursa hayatinda kacirma belki annenide yanina alir ama zor bir ihtimal insanalr cig sut emmis bu dunyada..

0|0
    0|0
    • ben evin küçüğü değilim.. annemi yanıma alamam beni tehdit etti

• bulur beni en iyisi yalnız ev

• Sen gel en iyisi istanbula mumkunati yok bulamaz hem burda issiz dee kalmazsin evsizde benbile kayboluyorumki seni bulamaz kimse

En İyi Kız Görüşü

• Hayatında olumlu giden tek şey sevdiğin insanın da seni sevmesi olmuş bence sevgiline söyle bir an önce seni istesin evlenin de o aileden kurtul ayrılınca daha iyi olacak senin için

0|0
    0|0
    • doğru diyorsunda.. gitti 😪

• uzaktan severim dedim ama şimdi canım yanıyor

• O da hemen nasıl başka birini sevmiş onunla çıkmış seni gerçekten sevseydi seni beklerdi kimseyi istemezdi yanlış yaptı

Erkekler Ne Diyor 4

• Şöyle bir durum var bazi babalar çınar gibidir buyudukce gölgesinde huzur bulursun kesilince ne kaybettiğini anlarsin ama genellikle görücü usulu ile evlilik yapip mutsuz erkekleklerin bu mutsuzluğu cocuklarina yansitmalarina gercekten yakistaracak o kadar kötü kelimelerim vardir ki anliyamazsin düşüncesiz davranislar sonunu dusunmeden bilinçsiz davranislar bunlarin bir kismidir. Babani sevmiyebilirsin ama nefret etmen doğrh bir davraniş değildir.

0|0
    0|0
    • nefret ettim bir kere ve nefret etmede haklıyım aile iyiliğini ister deme baba babadır deme gıcık oluyorum bu laflara

• ne bildiği varmış tokat atarken bildiği şeyide söylesin sevmeyincede otomatik olarak nefret ediyorsun

• Peki bakalim umarim ilerde bu nefretin pişmanliğa dönüşmez

• Bende gordum inan senden daha fazlasını
    Ama baba işte yapacak bisey yok yinede saygı goster

0|0
    0|0
    • gösteremiyorum geçmişime ihanet etmiş gibi oluyorum 😪

• ya ben gzl birşey görmedim ondan buradada anlatama o yüzden iyi davranamam

• Bende senin gibi yemin ettim✊🔪🔫

0|0
    0|0
  • bilmem sabretmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...