Ailemden nefret etmekte haklımıyım haksızmıyım?

Çok bıktım arkadaşlar.. Bazen ne geldim bu dünyaya diye soruyorum yatarken Allaha.. kafama sıksamda gitsem...
Çocukluğumdan beri ailede şiddet bağrışma cağrışmaya şaayit oldum, ben ise hep arabulucu olarak kullanıldım biraz daha büyüynce hala şiddet vardı annemi korumaya başladım bu sefer ben şiddet gördüm çok ağır laflar yedim.. babam olacak heriften... bir defa halam hediye gidecek helvadan yedim canım çok çekmişti ve beni yakaladı babam bana demediğini bırakmadı yok ben tımaranelikmişim falan filan o an yediğim helvayı çıkartmak istedim keşke dokunmasaydım dedim canım çekmeseydi dedim... sonra lise bitti bir başka şehirde okumak istedim babam kız başına işin ne orada dedi okul iptal oldu...çalışmaya başladım geldi işyerine beni rezil etti ben onu utandırıyormuşumda falanda filanda.. orada ben alın terimle kazanmaya çalışıyordum.. sonra birine aşık oldum hemde deliler gibi babam o kişiylede tanışmadı 4-5 yıl ilişkimiz vardı ama bir defa bile o kişiyi tanımaya tenezzul etmed.. benim kızım kimi seviyor bende bir tanıyım demedi.. anlıycanız benim şu hayattta ailem yüzünden kaybetmediğim birşey kalmadı başta Kişiliğimi, arkadaş, iş, okul, sevgilim...ölseler mezarlarına gitmem bir gün bile göz yaşı dökmem bu yemini çok küçükken etmiştim... aranızda şimdi aile kötülüğünü istemez diyenler var ya da olacak ama bu lafa inanmıyorum.. siz olsaydınız napardınız? ailemden nefret etmekle haklı değil miyim? şu dünyada hapis ceza olmasa ilk babamı öldürürdüm! nett

0|1
15

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...