Türk milliyetçilerine sorum var?

bu soru kesinlikle provoke etmek amaçlı sorulmuş değildir, öncelikle bunu belirteyim , zira cevaplayabilecek kimse yoksa zaten türk milliyetçiliği kuru bir gürültüden ibaret demektir. çünkü bir ideoloji ancak muhalefetinin sorularına tatmin edici cevap verecek ve ihtiyaçlara karsılık verebilecek ölçüde ise güçlüdür... bende bir muhalif olmamakla birlikte muhalefetten gelmesi olası soruları yineleyerek sormak istiyorum. buyrun ;

1. kürtlerin ayrılma talebi hainlik olarak adlandırılırken çeçen ve uygurların ki haklı görülüyor. bunu sadece türk olmalarından ötürü mü böyle değerlendiriyorsunuz , yoksa akli , bilimsel ya da tarihi , siyasi bir açıklalaması var mı?

2. kürtler sizce neden ayrılmak istiyor? bu isteği bile genetik kodların hainliğe ayarlı oldugu şeklinde saçmasapan şekilde bilimi de ideolojinize ortaya atan kişiler var içinzde (bknz:ülkücüler) hainlik cesaret gibi şeyler genetik kodlara işlenmiş değildir öncelikle , böyle saçma yanıt vermeyecek kişiler cevaplasın , bu adamalr niye ayrılmak istiyor?

kürt değilim , onu söyleyeyim , geçen kürtlerin neden bu kadar cahil ve kavgacı olduklarını sormuştum , provokatif bulundu , kaldırıldı , ancak bu tip soruların özgürlük kapsamı içinde sorulması gerektiğini düşünüyorum

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...