Kızlarla konuşurken çok kasılıyorum çok çekiniyorum yardım lütfen :( ?

Ya kızlarla konuşurken cok çekiniyorum aslında rahatmışım gibi durmaya calısıyorum ama gözlerine falan bakamıyorum ya cok utanıyorum ne yapmam lazım of of böyle giderse yanlız kalcam ben hep :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda ölüm yok öyle dusun

0|1
    0|0
    • öyle ama arkadaşım bile olsa benden biraz etkilensin istiyorum yani sevme anlamında degil nası desem ki

• neyin pesindesin

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka konusmak istediğin seveceğin kizi iyi secmen gerekiyor sirf az guzellik var diye burnu havada bir kizla konusmaya kalkarsan terslenir ve ilerdeki özgüvenini kaybedersin gözün yüksekte olmasin sosyal ortamlarda takilip cevre yapmayı dene utanma kendin ol kizlarin senden ustun olduklarina inandirma kendini. Akici ve mantiklica kizin ilgi duyduğu şeyler hakkinda fikirlerini aciklamaya calis başarirsin

0|1
    0|0
    • inşallah ya güzel demişsinde işte bir sivilce cıkar falan tipimi cok takıyorum ya cok sert bir yüzüm yok

• Cavuşla arani iyi tut iç sıkıntı yapma sinirlenme sivilce falan cıkmaz

• ellemiyorum bile kaç gündür aram kötü onla :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kesin çözüm-hiç konuşmamak

0|1
    0|0
    • öylede olmaz ki yanına oturunca falan hiç konusmayıncada cok cekingen olur adımız

• Rahat olll mutlu hissettir sıkma yeterr

0|1
    0|0
    • ama sanki bir kızla konusuyoken benden etkilenmesi gerekiyormus gibi hissediyorum etkilenmezse kötü düşünür benle ilgili yani beni sevmez diye düşünüyorum pskolojik biraz ya rahat olamıyorum bu yüzden yanlarında

Erkekler Ne Diyor 2

• bence az kizla konusmussun daha fazla kizla konus onlarla arkadaslik et hemen sevgili olmayi dusunme.
    kizlarla takila takila asarsin bu cekingenlik durumunu sonrada eski halini hatirlayip gulersin.
    atilgan ol.

0|1
    0|0
    • ya yüzüm cok temiz degil beni gerçekten begenip begenmediklerini düşünüyorum begenmezlersede samimi olmazlar diye

• Bendede aynı dert var kardeşim ne olacak boyle yaa :-( :-(

0|1
    0|0
Yükleniyor...