öncelikle selam kankiler :D bugün çalıştığım yerde kahve dükkanında ki arkadaşlarla yaş tartışması yaptık :D konuya giriyorum. öncelikle ben 1994 eylül doğumluyum. şu an ben 20.5 yaşında olup eylülde doğum günümde tam 21 olup 22den gün almayacakmıyım beyler bayanlar? :D tutturmuşlar sen eylülde 22 olup 23 ten gün alacaksın diye 1 saat tartışmaya girdik ve gelen müşterilere de sorduk herkes 23ten gün alacaksın diyor :D arkadaş bende mi mantık hatası var onlarda mı şu an ben kaç yaşındayım yahu :D

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• sen su anda 21 yasındasın ve eylul 2016 da 22 yasını doldurmus olacaksın. su anda dolu dolu 21 yasındasın...

bebekler dogdugu zaman 1 yasında denmez sene dolar ondan sonra 1 yas denır. senınkıde oyle 21 yıl 5 aylıksın : )

0|0
    0|0
    • heh ya bu arkadaşlar düzgün hesaplayın lütfen psikolojim bozuluyor 23 falan olmuyor daha hazır değilim ben 23e kendimi 22ye hazırladım lütfen :D

• :DD

zamanla hepsıne alısıyorsun : ) en zor olanı onlar basamagının degısmesı :D

eig ıcın xtra tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu yılın eylül ayında sen dogali 22 yil bitmis oluyo yani 22 yaşında oluyorsun,, 23 ten gün almaya başlıyorsun

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle bir durum var 95ten hesaplayacaksınız bu bir ikincisi ben doğduğumda 1 yaşında doğmadım öyle değil mi yanlış hesaplıyorsunuz hepiniz arkadaşım ya :D

• 94 ten 95 eylul e 1 yasin dolar,, böyle hesaplanir,, doğduğunda 1 yasindasin demedim lütfen düzgün oku yazdiklarimi

• Banada aynı şeyi diyorlar da. Yk ben hala 20yim ya :)

0|0
    0|0
  • sen şu an 21.5 yqşındasın. bu eylülde 22 yaşın bitecek, yani 22 yılı doldurmuş olacaksın ve 23 yaşından gün alacaksın. ama soranlara yeni girdiğin yaşı değil, bitirdiğin yaşı söylüyosun :)

0|0
    0|0
  • 22 olup 23 den kanka

0|0
    0|0
    • kanki iyi hesaplayın bakın mantık hatası var insanlar doğuduğu zaman 1 yaşında doğmuyor 1 2 3 aylık olarak hesaplanıyor biliyorsunuz :D lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin :D

• yaşını küçültmeye mi calisiyon sen ya degil abi hesap makinesiylede yapsan ayni yani 21 bitiyor

• 22 olmicakmisin yani 21 dolcak 22 olcaksin sanirsam

0|0
    0|0
  • 2016 eylül de 22 yaşını dolduruyorsun ve 22 yaşında oluyorsun. 23 ten de gün almaya başlıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen Şu an 21 yasındasının içindesin eylül ayında 21 bitip 22 den gün alacaksın. söyle düşün 2016 senesi içindeyiz yıl bittiğinde 2017 yimi doldurmuş oluyoruz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...