Hayattan sogumus bir insann?

Ben artık eskisi gibi degilim yani sogudum ne bir heyecan nede bir beklenti kafama silah sıksalar o tetigi kendim cekerim öyle bir yasantı iste bu kimseden zerre iyilik beklemiyorum benim ruh halim "dört duvar arasında yanlız kalmak istiyorum ama yanınmda birisinin olmasınıda istiyorum"

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• İlk yalnız kalmak istersin bir süre olucak gibi dersin ama bu seferde yalnız olduğun için yakınırsın çevrende çok fazla insan olduğu zamanda yapmacık hareketlerinden bunalırsın ve tekrar başa dönersin en iyisi takıldığın belli bir kişi olcak gerisinide normal bir mesafen olucak

0|0
    0|0
    • Insandan hayır gelmez bisey olmaz dedigim sikti belamı aferdersin ama hayatım kaydı..

• Zaten doğruları hep biliriz bir de uygulasak başarıcada işte biraz uygulama sıkıntılı😔

• Aynen yapsak cok iyi olucakta iste yapmıyoz ya da yapamıyoz ya da icimizden gelmiyo😐

Kızlar Ne Diyor 6

• depresyon

0|0
    0|0
  • Aynen bende sogudum 😒

0|0
    0|0
    • Ne yapsak eskisi gibi oluruz onuda bilmiyoz cunku bisey yapmak istemiyozz

• Yok ya o kadarda vahim değil

• Senin icin sevindim dicem ama o nasıl birseydi onuda unuttum

• Müzik olsun yanında ruh haline göre değiştirirsin, iyi arkadaşlık eder sana.

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız ne umut var ne beklenti öleceğim günü bekler oldum

0|0
    0|0
    • Aynen oyle gelmiyo ki olelim gitsin.

• Senin nedenin ne peki?

• Hangi birini soyliyim? Benim say say bitmez ama bırakıp giden kahpeler yuzunden desek buda yeterli bence

• Beraber ölelım

0|0
    0|0
    • Olursa sevinirimm

• Nasıl ölmek ıstersın

• Bilmem olurken bile kahpe insanların suratına bakıp iki cumle edip sonra gulerek laf soka soka olmek isterim herhalde

• tatile ve yeni bir ortama ihtiyacın var, iyi ve neşeli arkadaşlara, seveceğin bir kadına vs vs hahahah :)

0|0
    0|0
    • Kadın olmaz da arkadaslarn derdi basından askın ortam desen hepsi benden beter yolun sonundayım her gun daha bir kotu.

• yeni bir çevre edin o zaman.. :)

• Cevreden kacsam evden kacmam lazım.

Erkekler Ne Diyor 3

• tımarhaneye yat birileride olur yanında

0|0
    0|0
  • Aynı Ben Aynı Zamanla Geçer Zamana Bırak :)

0|0
    0|0
  • Zamanla duzelicek bir durum keyfini cikar

0|0
    0|0
Yükleniyor...